57 min. Pedro išvedė „Chelsea“ į priekį – 1:0. 84 min. į savo vartus kamuolį nukreipė Kieranas Trippieras – 2:0.

Po pergalės „Chelsea“ sąskaitoje – 53 taškai. Tuo metu „Tottenham“ ekipa patyrė antrą nesėkmę iš eilės.

„Chelsea“ su 53 taškais lieka 5-oje pozicijoje. Svarbią pergalę svečiuose iškovojo „Man United“, kuri 3:1 palaužė „Crystal Palace“ ekipą.

Dėl lyderių pozicijos kovojanti „Liverpool“ namuose užtikrintai 5:0 sutriuškino „Watford“ futbolininkus.

Dubliu jau pirmas 20 min. pasižymėjo Sadio Mane (9', 20'), ypač gražus antrasis įvartis.

Antrame kėlinyje varžovų triuškinimą pratęsė Divockas Origi (66) bei du įvarčius pelnęs Virgilas Van Dijkas (79, 82).

„Manchester City“ po Sergio Aguero įvarčio antrame kėlinyje palaužė „West Ham“ klubą.

Turnyro lentelės viršūnėje pokyčių nėra – tebepirmauja „Liverpool“(69), antroje vietoje esantys „miestiečiai“ turi 68 taškus.

Trečiadienio rungtynių rezultatai:

„Arsenal“ 5 – 1 „Bournemouth“

4 min. [1:0] Mesut Ozil
27 min. [2:0] Henrikh Mkhitaryan
30 min. [2:1] Lysas Moussetas
47 min. [3:1] Laurent Koscielny
59 min. [4:1] Pierre-Emerick Aubameyang
78 min. [5:1] Alexandre Lacazette

„Southampton“ 2 – 0 „Fulham“

23 min. [1:0] Oriol Romeu
41 min. [2:0] James Ward Prowse

„Chelsea“ 2 – 0 Tottenham“

57 min. [1:0] Pedro
84 min. [2:0] Kieran Trippier (į savo vartus)

„Crystal Palace“ 1 – 3 „Manchester United“

33 min. [0:1] Romelu Lukaku
52 min. [0:2] Romelu Lukaku
66 min. [1:2] Joel Ward
83 min. [1:3] Ashley Young

„Liverpool“ 5 – 0 „Watford“

9 min. [1:0] Sadio Mane
20 min. [2:0] Sadio Mane
66 min. [3:0] Divock Origi
79 min. [4:0] Virgil Van Dijk
82 min. [5:0] Virgil Van Dijk

„Manchester City“ 1 – 0 „West Ham“

59 min. [1:0] Sergio Aguero (11 m baudinys)

„Premier“ lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):