„Vytis“ pirmajame pusfinalio mače susitiko su Vilniaus „Turbotransfers“ komanda. Vos prasidėjus rungtynėms kauniečius namų aikštėje į priekį išvedė brazilas Leandro.

Nors Tomui Sirevičiui buvo pavykę išlyginti rezultatą, toks jis išliko labai trumpą laiką. Iki kėlinio pabaigos „Vytis“ dėka Eduardo ir Cleitono įvarčių į pertrauką išėjo pirmaudamas rezultatu 3:1. Beveik įpusėjus antrai rungtynių pusei, Leandro pelnė antrą savo įvartį ir dar labiau padidino Lietuvos čempionų persvarą.

Per paskutines 10 minučių jėgų pusiausvyra nepasikeitė, nors įvarčiai krito iš abiejų pusių.„Vyčio“ gretose antrą savo įvartį pelnė Cleitonas ir kartą pasižymėjo Lukas Sendžikas. „Turbotransfers“ komandoje du įvarčius pelnė Mantas Makutunovičius, o vieną įvartį į savo vartus pasiuntė pats „Vytis“. Rungtynės baigėsi Kauno klubo pergale 6:4.

Antrojoje pusfinalio dvikovoje Gargdžuose vyko tikra drama. „Pramogos-SC“ komanda namuose jau po septyniolikos minučių atsiliko 0:3 prieš Mažeikių VIP komandą. Tačiau vėliau Mindaugo Jonelio auklėtiniai sugebėjo pamažu sumažinti atsilikimą, 31 minutę išlygino rezultatą (4:4) ir po kelių minučių išsiveržė į priekį.

„Laimės paukštės“ gargždiškiai nepaleido ir nors svečiai pelnė atsakomąjį įvartį bei surengė vartų šturmą paskutinėmis susitikimo minutėmis, Valdo Pocevičiaus įvartis įtvirtino „Pramogos-SC“ pergalę 7:5. Prie šeimininkų pergalės net keturiais įvarčiais prisidėjo Algimantas Bačanskis.

„Pramogos-SC“ ir „Vytis“ susikaus dėl LFF Futsal taurės trofėjaus kovo 1 dieną, 18:30 val. Prienų arenoje.

Rungtynių statistika:

„Turbotransfers“ – „Vytis“ 4:6 (1:2)
VDU sporto salė, 76 žiūrovai

Įvarčiai: 2 min. Leandro (0:1), 16 min. T. Sirevičius (1:1), 16 min. Cleiton (1:2), 20 min. Eduardo (1:3), 29 min. Leandro (1:4), 30 min. Eduardo (2:4, į savus vartus), 30 min. Cleiton (2:5), 34 min. L. Sendžikas (2:6), 38 min. M. Makutunovičius (3:6), 39 min. M. Makutunovičius (4:6).

„Pramogos-SC“ – VIP 7:5 (1:3)
Gargždų Policijos salė, 150 žiūrovų

Įvarčiai: 11 min. D. Gineitis (0:1), 14 min. D. Paulauskas (0:2), 17 min. M. Šluta (0:3), 19 min. A. Bačanskis (1:3), 22 min. V. Pocevičius (2:3), 24 min. R. Gecevičius (2:4), 25 min. A. Bačanskis (3:4), 31 min. A. Bačanskis (4:4), 33 min. A. Staponka (5:4), 36 min. A. Bačanskis (6:4), 37 min. N. Urba (6:5, į savus vartus), 40 min. V. Pocevičius (7:5).