Pastaruosius tris mačus Ispanijoje lygiosiomis baigusi „Barcelona“ šeštadienį „La Liga“ čempionato rungtynėse namuose 1:0 palaužė „Valladolid“ ekipą.

Šeimininkai dominavo, tačiau vienintelis įvartis krito tik teisėjui paskyrus vienuolikos metrų baudinį, kurį 43-ąją minutę realizavo katalonų lyderis Lionelis Messi.

Tuo metu bent iki sekmadienio antrąją vietą turnyrinėję lentelėje susigrąžinę „Atletico“ futbolininkai svečiuose 1:0 įveikė „Rayo Vallecano“ vienuolikę.

Nuo „Barcelonos“ 7 taškais atsiliekančiam sostinės klubui pergalę padovanojo 74-ąją minutę po Alvaro Morata perdavimo pasižymėjęs Antoine'as Griezmannas.

Dviejų pralaimėjimų seriją nutraukusios komandos lyderis tapo penktu rezultatyviausiu visų laikų „Atletico“ žaidėju. Su 130 įvarčių prancūzas aplenkė Fernando Torresą.

Artėjančią savaitę UEFA Čempionų lygoje „Barcelona“ kovos su „Lyon“, o „Atletico“ mes iššūkį Turino „Juventus“ futbolininkams.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Levante“ išvykoje 4:1 sutriuškino „Celta Vigo“, o „Real Sociedad“ 3:0 susitvarkė su „Leganes“.