Jau per pirmą pusvalandį rungtynėse neliko intrigos: šeimininkai triuškino svečius iš Londono 4:0.

Iš viso tris įvarčius pelnė Sergio Aguero (13, 19, 56), dublį pridėjo Raheemas Sterlingas (4, 80), kartą tiksliai smūgiavo Ilkay Gundoganas (25).

Po pergalės „Man City“ sąskaitoje – 65 taškai. „Miestiečiai“ pavijo „Liverpool“ ekipą, su kuria dalinasi 1-2 vietomis.

„Chelsea“ lieka su 50 taškų (6 vieta).

Londono „Tottenham“ sekmadienį namuose 3:1 (1:0) palaužė „Leicester City“ ekipą. Mauricio Pochettino auklėtiniai galės ramiai ruoštis pirmosioms trečiadienio Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėms namuose. Londono klubas priims „Bundesliga“ lyderius – Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

Sekmadienį aikštės šeimininkai pirmavo po 33 min. pelnyto Davinsono Sanchezo įvarčio.

Antrame kėlinyje 60 min. po keitimo pasirodęs Jamie Vardy galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jo smūgį atrėmė vartininkas Hugo Llorisas.

63 min. rezultatą padvigubino Christianas Eriksenas (2:0), tačiau intrigą grąžino tas pats savo klaidą ištaisęs J. Vardy – 2:1.

Svečiai per likusį laiką dar turėjo progų išlyginti rezultatą ir tai vyriausiąjį strategą prieš Čempionų lygos akistatą su talentinga „Borussia“ turėtų neraminti: jei puolime ekipa nestringa, tai gynyboje klaidų netrūko.

Visgi tašką mače jau per pridėtą teisėjo laiką padėjo Son Heung-Minas – 3:1.

Po pergalės trečią vietą užimančio Londono klubo sąskaitoje – 60 taškų. „Leicester“ su 32 taškais lieka 12-oje pozicijoje.

Christianas Eriksenas (k) ir Harry Winksas, "Tottenham Hotspur"

Rezultatas

„Tottenham“ 3 – 1 „Leicester“

33 min. [1:0] Davinson Sanchez

63 min. [2:0] Christian Eriksen

76 min. [2:1] Jamie Vardy

90 +2 min. [3:1] Son Heung-Min

„Manchester City“ 6 – 0 „Chelsea“

4 min. [1:0] Raheemas Sterlingas

13 min. [2:0] Sergio Aguero

19 min. [3:0] Sergio Aguero

25 min. [4:0] Ilkay Gundogan

56 min. [5:0] Sergio Aguero

80 min. [6:0] Raheemas Sterlingas

„Premier“ lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):