Čia pergalę 3:1 (2:1) iškovojo „Real“(45 t.) bei turnyro lentelėje aplenkusi „Atletico“ (44 t.) pakilo į antrą turnyro lentelės vietą.

Pirmieji savo gerbėjus pradžiugino „Karališkojo klubo“ atstovai: 16 min. po Toni Krooso pakelto kampinio Sergio Ramosas pamušė kamuolį link Casemiro, o šis puikiu smūgiu per save nuginklavo Janą Oblaką.

25 min. šeimininkai nudžiugino ir savo sirgalius – po greitai perimto kamuolio Antoine'as Griezmannas spurtavo į priekį ir likęs vienas prieš Thibaut Courtois kamuolį smūgiavo tiksliai.

Prieš pat pertrauką 42 min. Sergio Ramosas realizavo 11 m baudinį, kurį uždirbo Vinicius Junioras.

Aktyviai antrąjį kėlinį pradėjusi „Atletico“ pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau Alvaro Moratos įvartis neįskaitytas: po VAR peržiūros užfiksuota nuošalė.

74 min. svečių pergalę įtvirtino Garethas Bale'as: po Luka Modričiaus perdavimo valas pabėgo link varžovų vartų ir stipriu smūgiu pasiekė trečiąjį ekipos įvartį.

80 min. iš aikštės pašalintas „Atletico“ saugas Thomas ir šeimininkai liko žaisti mažumoje.

Čempionate pirmauja „Barcelona“ – 50 taškų.

„La Liga“ rezultatai

„Atletico“ 1 – 3 „Real“

16 min. [0:1] Casemiro
25 min. [1:1] Antoine Griezmannas
43 min. [1:2] Sergio Ramosas
74 min. [1:3] Garethas Bale'as

„Getafe“ 3 – 1 „Celta Vigo“

2 min. [0:1] Nestor Araujo
39 min. [1:1] Jaime Mata
62 min. [2:1] Jorge Molina
81 min. [3:1] Jaime Mata

„Espanyol“ 2 – 1 „Rayo Vallecano“

33 min. [0:1] Abdoulaye Ba
72 min. [1:1] Borja Iglesias
90 min. [2:1] Sergi Darder

„Girona“ 0 – 2 „Huesca“

35 min. [0:1] Ezequiel Avila
40 min. [0:2] Ezequiel Avila

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)