Šalies čempionai sekmadienio vakarą išvykoje 1:2 nusileido „Lyon“ futbolininkams. Nors svečiai pirmieji išsiveržė į priekį po Angelio Di Maria įvarčio 7-ąją minutę, mačo baigtį nulėmė 33-ąją ir 49-ąją minutėmis pasižymėję Moussa Dembele ir Nabilas Fekiras.

PSG futbolininkai vietinėse pirmenybėse nebuvo pralaimėję daugiau nei metus. Paskutinį kartą jie pralaimėjimą Prancūzijoje patyrė 2018 metų sausio 21-ąją.

„Lyon“ saldžios pergalės dėka įsitvirtino trečiojoje turnyrinės lentelės vietoje. Toliau užtikrintai pirmaujanti PSG ekipa artimiausius persekiotojus „Lille“ lenkia 10 taškų, be to, lygos lyderiai yra sužaidę 2 susitikimais mažiau.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Nimes“ 1:1 sužaidė su „Montepellier“.

20.Guingamp22351416:4614

Tuo metu Italijos čempionate šeštadienio vakarą vyko intriguojantis mūšis tarp „AS Roma“ ir „AC Milan“. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 – po įvartį įmušė Milano ekipos naujokas Kšištofas Piatekas ir šeimininkų devyniolikmetis Nicolo Zaniolo.

Toks rezultatas tarp ketvirtąją-penktąją pozicijas užimančių ekipų buvo puikus šansas Milano „Inter“ komandai įsitvirtinti trečioje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau ji patyrė fiasko ir namie 0:1 krito prieš autsaiderę „Bologna“.

Kitose sekmadienio rungtynėse užfiksuotos trejos lygiosios: SPAL 0:0 sužaidė su „Torino“, o rezultatu 1:1 pasibaigė susitikimai tarp „Genoa“ ir „Sassuolo“ bei „Udinese“ ir „Fiorentina“ klubų.