Ispano tikslus smūgis padėjo „Monaco“ po ilgos pertraukos sugrįžti į pergalių kelią – namuose 2:1 buvo nugalėta „Toulouse“ ekipa.

Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Aleksandras Golovinas, bet netrukus rezultatą išlygino Christopheris Jullienas.

Pergalingą įvartį C. Fabregas įmušė 62-ąją minutę. Įsibėgėjęs ispanas pirmasis pasiekė be priežiūros baudos aikštelėje paliktą kamuolį ir pasiuntė jį į vartus stipriu smūgiu.

Šį sezoną buksuojanti ir neseniai trenerį Thierry Henry atleidusi „Monaco“ ekipa laimėjo pirmą kartą per septynis mačus.

Praėjusią savaitę į komandą po trijų mėnesių pertraukos sugrįžusio Leonardo Jardimo auklėtiniai „Ligue 1“ turnyrinėje lentelėje pakilo į aštuonioliktąją vietą.