Namuose atsakomąsias rungtynes žaidę Maurizio Sarri auklėtiniai pirmame kėlinyje išsiveržė į priekį 2:0. Pasižymėjo N'Golo Kante ir Edenas Hazardas.

Fernando Llorente įvartis po pertraukos išlygino bendrą rezultatą, kadangi pirmąją dvikovą „Tottenham“ buvo laimėję 1:0.

Sužaidus 90 min. komandos stojo mušti baudinių. Šeimininkai seriją laimėjo 4:2, lemtingos buvo Erico Dierio ir Lucaso Mouros klaidos prie 11 m žymos.

Po rungtynių „Tottenham“ strategas Mauricio Pochettino apmaudavo dėl praėjusiame sezone pakeisto varžybų reglamento, pagal kurį, nebegalioja svečiuose pelnytų įvarčių taisyklė.

„Ispanijos Karaliaus taurės turnyre, bet kuriose kitose varžybose Europoje žengi į kitą etapą, jei išvykoje įmuši daugiau įvarčių... Manau, tai teisinga“, – sakė specialistas.

Finalas Londono „Wembley“ stadione vyks vasario 24 d.

Tuo metu Ispanijos Karaliaus taurės varžybų ketvirtfinalį pergalingai pradėjo Madrido „Real“, namuose 4:2 įveikęs atkaklų „Girona“ pasipriešinimą.

Svečiai laikėsi daugiau nei valandą, o po tikslaus Anthony Lozano smūgio rungtynių pradžioje net buvo įgiję pranašumą.

„Real“ atsakė Lucaso Vazquezo ir 11 m baudinį realizavusio Sergio Ramoso įvarčiais, bet 66-ą min. Alexas Granellis išlygino rezultatą.

Vis dėlto antrasis S. Ramoso įvartis ir Karimo Benzemos rezultatyvi ataka suteikė Santiago Solari persvarą prieš sausio 30 d. laukiančią atsakomąją akistatą.

Kitose ketvirtadienio rungtynėse Barselonos „Espanyol“ ir Sevilijos „Real Betis“ išsiskyrė taikiai 1:1.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)