Čempionato lyderė Turino „Juventus“ namuose 3:0 įveikė absoliučią lygos autsaiderę „Chievo“ ekipą ir iškovojo 18-ą pergalę sezone.

Šeimininkus 13 min. į priekį išvedė Douglas Costa, o prieš pat pertrauką rezultatą padvigubino Emre Canas.

Antro kėlinio pradžioje Cristiano Ronaldo galėjo pelnyti ekipos 3-iąjį įvartį, tačiau nerealizavo 11 baudinio.

Mačo pabaigoje Turino ekipos pergalę įtvirtino Daniele Rugani.

„Juventus“ sąskaitoje – 56 taškai, Turino klubas 9-iais lenkia antroje vietoje esantį „Napoli“ klubą.

Anksčiau pavakarį vykusiose rungtynėse AC „Milan“ po įvarčių antrame kėlinyje svečiuose 2:0 pranoko „Genoa“ futbolininkus.

AC „Milan“ pakilo į 5-ą vietą (34 taškai), „Genoa“ lieka 14-oje pozicijoje (20 taškų).

Pirmadienio „Serie A“ rezultatai:

„Juventus“ 3 – 0 „Chievo“

13 min. [1:0] Douglas Costa
45 min. [2:0] Emre Can
52 min. – Cristiano Ronaldo nerealizavo 11 m baudinio
84 min. [3:0] Daniele Rugani

„Genoa“ 0 – 2 AC „Milan“

72 min. [0:1] Fabio Borini
83 min. [0:2] Suso