27-erių puolėjas pirmąkart pasižymėjo besibaigiant pirmam kėliniui (44 min.), o po pertraukos šeimininkų sirgalius nuliūdino dar trimis įvarčiais (47, 64, 73 min.).

„Napoli“ priklausantis, tačiau Bergamo klubui paskolintas puolėjas iš viso šiame sezone per 20 rungtynių pelnė jau 14 įvarčių, iš jų vieną – nuo 11 m žymos.

Pagal pelnytus įvarčius Kolumbijoje gimęs futbolininkas pavijo Turino „Juventus“ žvaigždę Cristiano Ronaldo. Portugalo sąskaitoje – taip pat 14 įvarčių (iš jų 4 po 11 m baudinių), tačiau savo 20-ojo turo rungtynes „Juventus“ žais pirmadienį namuose prieš „Chievo“.

Beje, D. Zapata įvarčiais baudė ir lyderę „Juventus“: gruodžio pabaigoje dukart nuginklavo varžovų vartininką, o „Atalanta“ namuose su Turino ekipa išsiskyrė lygiosiomis 2:2.

Po sekmadienio triuškinančios pergalės „Atalanta“ bent jau laikinai pakilo į šeštą vietą (32 taškai).

„Frosinone“ užima priešpaskutinę 19-ą vietą (10 taškų). Pirmauja „Juventus“ (53 t.).

„Serie A“ sekmadienio rezultatai:

13:30 „Frosinone“ 0 – 5 „Atalanta“

11 min. [0:1] Gianluca Mancini

44 min. [0:2] Duvan Zapata

47 min. [0:3] Duvan Zapata

64 min. [0:4] Duvan Zapata

73 min. [0:5] Duvan Zapata

Kiti sekmadienio „Serie A“ susitikimai:

„Fiorentina“ 3 – 3 „Sampdoria“

SPAL 1 – 1 „Bologna“

„Cagliari“ 2 – 2 „Empoli“

„Napoli“ 2 – 1 „Lazio“

„Serie A“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):