Pranašumą katalonų klubas įgijo 70 min. po Luiso Suarezo įvarčio, kuris sukėlė svečių žaidėjų nepasitenkinimą.

Po keitimo 64 min. aikštėje pasirodęs Lionelis Messi suklaidino vieną varžovų ir maždaug iš 20 metrų stipriai smūgiavo į vartus.

Puikią reakciją pademonstravęs vartų sargas Ivanas Cuellaras atmušė kamuolį. Prie jo pirmas suskubo L. Suarezas, kuris kone iš vartininko rankų kamuolį įgrūdo į vartus.

Pergalę įtvirtino jau per teisėjo pridėtą laiką pasižymėjęs L. Messi (3:1).

Lygoje pirmaujanti „Barcelona“ savo sąskaitoje turi 46 taškus, „Leganes“ lieka 14-oje pozicijoje (22 taškai).

„La Liga“ sekmadienio rezultatai

„Real Betis“ 3 – 2 „Girona“

12 min. [1:0] Cristian Tello

36 min. [1:1] Aleix Garcia

44 min. [1:2] Seydou Doumbia

54 min. [2:2] Loren Moron

90 min. [3:2] Sergio Canales

„Villarreal“ 1 – 1 „Athletic“

18 min. [0:1] Jaume Costa (į savo vartus)

71 min. [1:1] Karl Toko Ekambi

„Levante“ 2 – 0 „Valladolid“

42 min. [1:0] Coke

90 min. [2:0] Roger Marti

„Rayo Vallecano“ 2 – 2 „Real Sociedad“

22 min. [1:0] Santi Comesana

28 min. [2:0] Adri Embarba

39 min. [2:1] Hector Moreno

82 min. [2:2] Willian Jose

„Barcelona“ 2 – 1 „Leganes“

32 min. [1:0] Ousmane Dembele

57 min. [1:1] Martin Braithwaite

71 min. [2:1] Luisas Suarezas

90+2 min. [3:1] Lionelis Messi

„La Liga“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):