Prancūzijos čempionai namuose net 9:0 susidorojo su „Guingamp“ futbolininkais , kurie pirmenybėse užima paskutinę vietą.

Po tris įvarčius pelnė Kylianas Mbappe ir Edisonas Cavani, du kartus pasižymėjo Neymaras, o vieną tikslų smūgį pridėjo Thomasas Meunier.

Po pirmojo kėlinio Thomaso Tuchelio auklėtiniai pirmavo 3:0, o antroje susitikimo pusėje pradėjo varžovų žeminimą: nuo 59 iki 68 minutės mušė tris įvarčius, o nuo 75 iki 83 minutės – dar tris.

Paryžiečiai pakartojo didžiausios klubo pergalės rekordą. Tokiu pačiu rezultatu Prancūzijos čempionate jie buvo laimėję prieš trejus metus.

PSG per 19 „Ligue 1“ turų iškovojo 17 pergalių ir nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Prieš antroje vietoje žengiančią ir 2 mačais daugiau sužaidusią „Lille“ komandą sostinės ekipa turi 13 taškų pranašumą.