Šalies čempionai svečiuose 3:0 nugalėjo „Amiens“ futbolininkus, kurie nuo 66-osios minutės žaidė dešimtyje dėl raudonos kortelės Khaledui Adenonui.

Šešioliktąją pergalę per aštuoniolika „Ligue 1“ rungtynių iškovojusiai PSG ekipai po įvartį pelnė Edisonas Cavani, Kylianas Mbappe bei Marquinhosas.

Sostinės klubas vertėsi be Neymaro, kuriam treneris Thomasas Tuchelis nusprendė suteikti poilsio.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Nice“ namuose 1:0 įveikė „Bordeaux“. Vienintelis įvartis krito 16-ąją minutę, kai 11 m. baudinį realizavo Allanas Saint-Maximinas.

Sprendimas paskirti baudinį buvo kontroversiškas. „Bordeaux“ žaidėjui pargriovus varžovą baudos aikštelėje teisėjas nusprendė pasinaudoti VAR sistema ir baudinį skyrė tik tuomet.

Toks teisėjo sprendimas itin nuvylė „Bordeaux“ atstovus, kurie pražangos vaizdo pakartojime neįžvelgė. Klubo „Twitter“ paskyra netgi publikavo pranešimą, kuriame VAR sistemą pavadino apgaule.

Paskutiniosiose sekmadienio rungtynėse „St Etienne“ svečiuose 1:0 nugalėjo „Guingamp“.