Penktąja pergale iš penkių galimų O.G. Solskjaeras džiaugėsi po FA taurės šešioliktfinalio, kuriame „Manchester United“ 2-0 nugalėjo „Reading“.

Pirmąjį įvartį pelnė 11 metrų baudinį 22-ąją minutę realizavęs Juanas Mata, o prieš pat pertrauką rezultatą padvigubino Romelu Lukaku.

Belgas pasižymėjo po puikaus gerą formą pagaliau įgaunančio Alexio Sanchezo perdavimo.

Antrame mače iš eilės rezultatyvų perdavimą atlikęs čilietis pralinksmino O.G. Solskjaerą, kai po keitimo antrajame kėlinyje netyčia atsisėdo į jo vietą.

Kitose rungtynėse Londono „Arsenal“ svečiuose užtikrintai susitvarkė su „Blackpool“ ir šventė pergalę 3:0.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė devyniolikmetis Josephas Willockas, o vieną pridėjo Alexas Iwobi.