Šeimininkai pelnė net penkis įvarčius be atsako ir ramiai užbaigė šį mačą.

Varžovų gynybą drąskė „Liverpool“ smogiamasis trejetas: Roberto Firmino, Mohamedas Salah ir Sadio Mane.

Po pergalės lygoje pirmaujantis „Liverpool“ savo sąskaitoje turi 54 taškus ir net 9 taškais lenkia „Tottenham“ ekipą, kuri šeštadienį namuose 1:3 nusileido „Wolverhampton“ komandai.

Savo turo rungtynes sekmadienį žais čempionų titulą ginanti „Manchester City“, kuri turės šansą pakilti į antrą vietą ir „Liverpool“ persvarą sumažinti iki 7 taškų.

Sausio 3 d. futbolo sirgalių laukia tikras desertas: „Man City“ ir „Liverpool“ kaktomuša.

Rezultatas

„Liverpool“ 5 – 1 „Arsenal“

11 min. [0:1] Ainsley Maitland-Niles

14 min. [1:1] Roberto Firmino

16 min. [2:1] Roberto Firmino

32 min. [3:1] Sadio Mane

45 min. [4:1] Mohamed Salah

65 min. [5:1] Roberto Firmino

Šeštadienio „Premier“ lygos XX turo rezultatai:

„Brighton“ 1 – 0 „Everton“

59 min. [1:0] Jurgen Locadia

„Fulham“ 1 – 0 „Huddersfield“

90 min. [1:0] Aleksandras Mitrovičius

„Leicester City“ 0 – 1 „Cardiff City“

90 min. [0:1] Victor Camarasa

„Tottenham“ 1 – 3 „Wolverhampton“

22 min. [1:0] Harry Kane

72 min. [1:1] Willy Boly

83 min. [1:2] Raul Jimenez

87 min. [1:3] Helder Costa

„Watford“ 1 – 1 „Newcastle United“

29 min. [0:1] Salomon Rondon

82 min. [1:1] Abdoulaye Doucoure

Lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):