Artimiausi „Liverpool“ persekiotojai „Manchester City“ šeštadienį namuose sensacingai 2:3 nusileido „Crystal Palace“ futbolininkams bei patyrė antrąją sezono nesėkmę.

Dabartiniai Anglijos čempionai pirmavo po Ilkay'aus Gundogano įvarčio 27-ąją minutę, tačiau 33-ąją minutę rezultatą išlygino Jeffrey Schluppas, o dar po dviejų minučių Pepo Guardiolos auklėtiniai atsilikinėjo.

Tai nutiko po to, kai fantastiško grožio įvartį įmušė Androsas Townsendas. Bene gražiausią „Premier“ lygos sezono įvartį pelnęs saugas varžovų vartininką Edersoną nuginklavo itin stipriu smūgiu iš toli.

51-ąją minutę Luka Milivojevičius pridėjo 11 metrų baudinį, o Kevino De Bruyne tikslus smūgis 85-ąją minutę „miestiečių“ jau neišgelbėjo.

„Manchester City“ nuo „Liverpool“ po 18 turų atsilieka 4 taškais.

Kitose rungtynėse ketvirtąją vietą užimanti Londono „Chelsea“ komanda namie 0:1 neatsilaikė prieš „Leicester City“.

Vienintelį įvartį 51-ąją minutę pelnė Jamie Vardy.

Suklupusius „Aristokratus“ turnyrinėje lentelėje pasivijo Londono „Arsenal“ ekipa, kuri savo žiūrovų akivaizdoje „Emirates“ stadione 3:1 pranoko „Burnley“ vienuolikę.

Nugalėtojams du įvarčius mušė rezultatyviausias lygos futbolininkas Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, vieną – Alexas Iwobi.

P.E. Aubameyangas savo sąskaitoje šį sezoną jau turi 12 tikslių smūgių. Rezultatyviausio žaidėjo poziciją jis susigrąžino iš penktadienį 11-ąjį savo įvartį pelniusio Mohamedo Salah.

Pergalingai naują erą pradėjo trenerį Jose Mourinho šią savaitę atleidusi „Manchester United“ komanda, kuri svečiuose 5:1 sutalžė „Cardiff City“ ekipą.

Naujojo vairininko Ole Gunnaro Solskjaero vadovaujamai komandai po įvartį pelnė Marcusas Rashfordas, Anderis Herrera ir Anthony Martialis, o dukart pasižymėjo Jesse Lingardas.

Kiti rezultatai:

„AFC Bournemouth“ 2 – 0 „Brighton & Hove Albion“

„Huddersfield Town“ 1 – 3 „Southampton“

„Newcastle United“ 0 – 0 „Fulham“

„West Ham United“ 0 – 2 „Watford“

Turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)