17 min. po pražangos prie kamuolio stojo Lionelis Messi. Maždaug iš 25 metrų jo fantastiškai tikslus smūgis nepaliko jokių vilčių „RCD Espanyol“ vartininkui Diego Lopezui. Nepadėjo ir jo galingas šuolis kamuolio link. Išsitiesęs ant vejos vartų sargas iš nevilties tik sumušė rankomis per kelius.

Po 9-ių minučių gaisras prie šeimininkų vartų baigėsi dar vienu įvarčiu, prie kurio prisidėjo tas pats kamuolio virtuozas iš Argentinos.

L. Messi baudos aikštelės prieigose niekais vertė gynėjų pastangas perimti kamuolį iš jo, galiausiai jį perdavė krašte atsilaisvinusiam Ousmane Dembele, kuris suklaidinęs gynėją tiksliai kamuolį pasiuntė į vartų kampą.

Prieš pat pertrauką jau rezultatyvų perdavimą atliko O. Dembele, kuris kamuolį pasiuntė į laisvą plotą Luisui Suarezui. Šis jį išsaugojo ir kone iš nulinio kampo pasiuntė kamuolį pro D. Lopezo klyną. Vartininkas po taip apmaudžiai praleisto įvarčio aukštielninkas krito ant vejos – 0:3.

Po pertraukos triuškinančią persvarą įtvirtino 31-erių L. Messi, kuris šiemet „Balon d'Or“ apdovanojimuose liko tik penktas.

Ir tą argentinietis padarė vėl neįtikėtinu baudos smūgiu valydamas voratinklius nuo D. Lopezo saugomų vartų – 4:0.

Visi „La Liga“ šeštadienio rezultatai:

Madrido „Atletico“ 3 – 0 „Deportivo Alaves“

25 min. [1:0] Nikola Kaliničius
82 min. [2:0] Antoine Griezmannas
87 min. [3:0] Rodri

„Valencia“ 1 - 1 „Sevilla“

55 min. [0:1] Pablo Sarabia
90 min. [1:1] Mouctar Diakhaby

„Villarreal“ 2 - 3 „Celta Vigo“

44 min. [0:1] Brais Mendez
49 min. [0:2] Okay Yokuslu
51 min. [0:3] Maxi Gomez
83 min. [1:3] Carlos Bacca
87 min. [2:3] Carlos Bacca

„RCD Espanyol“ 0 – 4 „Barcelona“

17 min. [0:1] Lionelis Messi
26 min. [0:2] Ousmane Dembele
45 min. [0:3] Luisas Suarezas
65 min. [0:4] Lionelis Messi

„La Liga“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):