Marco Asensio dublis ir debiutinis Javi Sanchezo įvartis jau po pirmo kėlinio leido Karališkajam klubui pirmauti 3:0. Po pertraukos dublį pridėjo Isco bei tiksliai kartą smūgiavo Vinicius Junioras, o svečiams paguodos įvartį nuo 11 m žymos 80 min. pelnė Yacine Qasmi, tad atsakomosios rungtynės baigėsi 6:1.

Pirmasis mačas, kuris buvo pirmasis strategui Santiago Solari vadovaujant „Real“ klubui, baigėsi 4:0.

Lyginant su šeštadienio sudėtimi, kuria „Real“ 2:0 pranoko „Valencia“, vyriausiasis treneris atliko net 10 keitimų.

Nepervargo ir „Barcelona“, kuri be pagrindinių žaidėjų trečiadienį 4:1 namuose pranoko trečio diviziono „Leonesa“ klubą. Pirmasis mačas svečiuose baigėsi minimalia katalonų klubo pergale 1:0.

Atsakomosiose rungtynėse įvarčių fiestą surengė „Villarreal“, kuris net 8:0 sutriuškino „La Liga 2“ atstovę „Almeria“ ekipą, nors pirmasis mačas žadėjo intrigą atsakomojoje dvikovoje – 3:3.

„Villarreal“ gretose keturiais įvarčiais pasižymėjo legionierius iš Kamerūno Karlas Toko Ekambi. Jis tapo pirmuoju futbolininku „Villarreal“ klubo istoriojoje, kuris XXI amžiuje pelnė pokerį.

„Copa del Rey“ šešioliktfinalio atsakomųjų rungtynių rezultatai (paryškinta komanda pateko į kitą etapą):

„Levante“ 2 – 0 „Lugo“

Madrido „Real“ 6 – 1 „Melilla“

„Eibar“ 2 – 2 Sporting Gijon

„SD Huesca“ 0 – 4 „Athletic Bilbao“

„Real Betis“ 4 – 0 „Racing Santander“

Madrido „Atletico“ 4 – 0 „Sant Andreu“

„Girona“ 2 – 1 „Deportivo Alaves“

Real Sociedad 2 – 0 „Celta Vigo“