Svečiai dukart pirmavo, tačiau ilgai pranašumu nedisponavo.

26 min. „kanonierius“ į priekį išvedė Shkodranas Mustafi, bet 30 min. rezultatą išlygino Anthony Martialis.

Antrame kėlinyje 68 min. Alexandre Lacazette pasinaudojo labai grubia „Man United“ gynėjų klaida, tačiau „Arsenal“ sirgaliai saviškių įvarčiu džiaugėsi vos keliasdešimt sekundžių: tikslus Jesse Lingardo smūgis įžiebė švieslentėje antrą dvejetą.

Kovingas ir emocingas mačas baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1).

Antrąją nesėkmę sezone patyrė „Chelsea“ ekipa, kuri svečiuose 1:2 nusileido „Wolverhampton Wanderers“ ekipai.

„Vilkai“ po pirmo kėlinio atsiliko, tačiau po pertraukos Raulio Jimenezo (59 min.) ir Diogo Jota (63 min.) įvarčiai leido išplėšti penktą sezone pergalę ir nutraukti 6-ių nelaimėtų rungtynių seriją.

Netrukus papildysime.

Visi trečiadienio vakaro rezultatai:

„Burnley“ 1 – 3 „Liverpool“

54 min. [1:0] Jackas Corkas
62 min. [1:1] Jamesas Milneris
69 min. [1:2] Roberto Firmino
90 min. [1:3] Xherdan Shaqiri

„Everton“ 1 – 1 „Newcastle United“

19 min. [0:1] Salomonas Rondon
38 min. [1:1] Richarlison

„Fulham“ 1 – 1 „Leicester City“

42 min. [1:0] Aboubakar Kamara
74 min. [1:1] Jamesas Maddison

„Wolverhampton Wanderers“ 2 – 1 „Chelsea FC“

18 min. [0:1] Ruben Loftus-Cheek
59 min. [1:1] Raul Jimenez
63 min. [1:2] Diogo Jota

„Manchester United“ 2 – 2 „Arsenal“

26 min. [0:1] Shkodran Mustafi
30 min. [1:1] Anthony Martial
68 min. [1:2] Alexandre Lacazette
69 min. [2:2] Jesse Lingard

Tottenham Hotspur“ 3 – 1 „Southampton“

9 min. [1:0] Harry Kane
51 min. [2:0] Lucasas Moura
55 min. [3:0] Son Heung-min
90 min. [3:1] Charlie Austin