Abi ekipos mačą pradėjo lėtai, tačiau jau aštuntąją minutę situacija pasikeitė. Atšokusį kamuolį baudos aikštelės dešiniajame kampe gavo Danielis Carvajalis ir, apžaidęs du varžovus, pasiuntė jį link vartų. Ten kamuolys surado Danielio Wasso galvą, nuo kurios atsimušęs skriejo į vartus.

Įkvėpti įvarčio „karališkojo klubo“ futbolininkai dominavo visą likusį kėlinį, tačiau rezultatas iki teisėjo švilpuko nesikeitė.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai nerizikavo ir žaidė atsargiai. Galiausiai „Valencia“ ekipai teko bandyti spausti oponentus ir tuo pasinaudojo Madrido futbolininkai.

83-iąją minutę „Real“ išbėgo į greitą puolimą, kuris baigėsi lengvu Lucaso Vazquezo įvarčiu ir užtikrino šeimininkų pergalę.

„Celta Vigo“ 2 – 0 „Huesca“

38 min. [1:0] Iago Aspasas
59 min. [2:0] Iago Aspasas

„Valladolid“ 2 – 4 „Leganes“

11 min. [0:1] Dimitris Siovas
42 min. [0:2] Oscaras
50 min. [1:2] Luca Toni
66 min. [1:3] Guido Carrillo
75 min. [1:4] Guido Carrillo
90 min. [2:4] Enesas Unalas

Madrido „Getafe“ 3 – 0 Barselonos „Espanyol“

55 min. [1:0] Juanas Molina
65 min. [2:0] Jaime Mata
80 min. [3:0] Vitorino Antunesas

Madrido „Real“ 2 – 0 „Valencia“

8 min. [1:0] Danielis Wassas (į savus vartus)
83 min. [2:0] Lucasas Vasquezas