Didžiausią dėmesį sutraukusiame susitikime tarp PSG ir „Liverpool“ visi trys įvarčiai buvo pelnyti pirmajame kėlinyje.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 13 min., kai svečių gynybos sutrikimu baudos aikštelėje pasinaudojo ispanas Juanas Bernatas (1:0).

Po pelnyto įvarčio PSG apsukų nemažino ir savo pasiekė 37 minutę. Šeimininkai surengė greitą išpuolį, kurį nutraukė „Liverpool“ vartininkas Alissonas, tačiau priešais save brazilo atmuštą kamuolį į vartus pasiuntė laiku ir vietoje atsidūręs jo tautietis Neymaras (2:0).

31-ąjį įvartį Čempionų lygoje įmušęs Neymaras tapo rezultatyviausių visų laikų Brazilijos futbolininku šiame turnyre, pralenkdamas legendinį tautietį Kaka.

Visgi baigiantis pirmajam kėliniui „Liverpool“ atsilikimą sušvelnino – po pavojingai baudos aikštelės kampe sužaidusio Angelio di Marios čiuožimo ištiestomis kojomis link Sadio Mane, arbitras skyrė 11 m baudinį.

Jį šaltakraujiškai realizavo Gianluigi Buffonui vilčių nepalikęs Jamesas Milneris (2:1).

Nors po pertraukos įtampa nemažėjo ir energingai puolime žaidė abi komandos, rezultatas išliko nepakitęs. 3 itin brangius taškus į savo sąskaitą įsirašė PSG, o praėjusį sezoną UEFA Čempionų lygos finale žaidusi „Liverpool“ komanda rizikuoja nepatekti netgi į aštuntfinalio etapą.

Kitose grupės rungtynėse netikėtumų nebuvo. Driesas Mertensas įmušė du įvarčius, o „Napoli“ (Italija) komanda 3:1 (2:0) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) futbolininkus.

Bet kuriuo atveju, visi taškai ant „i“ C grupėje bus sudėlioti po paskutiniojo turo, kai „Liverpool“ namie priims „Napoli“, o PSG išvykoje surems ginklus su „Crvena Zvezda“.

Tuo metu B grupėje itin svarbią pergalę iškovojo ir galimybes prasibrauti į kitą etapą išsaugojo Londono „Tottenham Hotspur“ (Anglija) ekipa, namuose 1:0 (0:0) palaužusi Milano „Inter“ (Italija). Įvartį antrajam kėliniui artėjant prie pabaigos pelnė danas Christianas Eriksenas.

Pagal surinktus taškus šioje grupėje „Tottenham Hotspur“ pasivijo italus – abi komandos jų turi po 7 ir dalijasi 2-ąją vietą. Kadangi pirmąją jau anksčiau rezervavosi „Barcelona“, kam atiteks antrasis kelialapis, taip pat paaiškės paskutiniajame ture.

Savo ruožtu „Barcelona“ išvykoje 2:1 (0:0) sudorojo Eindhoveno PSV, o Lionelis Messis 61 min. techniškai įmušė įvartį-gražuolį.

Tiesa, paskutiniame ture būtent „Barcelona“ namuose egzaminuos viltį žengti tolyn susigrąžinusius „Tottenham Hotspur“ futbolininkus.

Kelialapius į aštuntfinalio etapą trečiadienio vakarą taip pat užsitikrino Madrido „Atletico“ (Ispanija), Dortmundo „Borussia“ (Vokietija), „Porto“ (Portugalija) ir Gelzenkircheno „Schalke 04“ (Vokietija) klubai.

Vokietijoje vykusiose rungtynėse tarp „Borussia“ ir „Brugge“ komandų dirbo Lietuvos teisėjų brigada, o aikštės arbitru buvo Gediminas Mažeika. Susitikimas baigėsi be įvarčių, o G. Mažeika parodė dvi geltonas korteles.

Visi trečiadienio vakaro rezultatai

A grupė

Dortmundo „Borussia“ 0 – 0 „Brugge“

Madrido „Atletico“ 2 – 0 „Monaco“

2' Benoit Badiashile [1-0 - į savus vartus]
24' Antoine'as Griezmannas [2-0]
82' Stefanas Savičius („Atletico“) pašalintas iš aikštės
82' Radamelis Falcao („Monaco“) nerealizavo 11 m baudinio

Turnyro lentelė
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti įvarčiai, praleisti įvarčiai, įvarčių santykis, taškai)

Eindhoveno PSV 1 – 2 „Barcelona“

61' Lionelis Messi [0-1]
70' Gerardas Pique [0-2]
83' Luukas de Jongas [1-2]

Londono „Tottenham Hotspur“ 1 – 0 Milano „Inter“

80' Christianas Eriksenas

Barcelona*5410134913
Tottenham521289-17
Inter521256-17
PSV5014512 -71

C grupė

„Napoli“ 3 – 1 Belgrado „Crvena Zvezda“

11' Marekas Hamšikas [1-0]
33' Driesas Mertensas [2-0]
52' Driesas Mertensas [3-0]
57' El Fardou Benas [3-1]

PSG 2 – 1 „Liverpool“

13' Juanas Bernatas [1-0]
37' Neymaras [2-0]
45+2' Jamesas Milneris [2-1 - iš 11 m]

Napoli52307439
PSG522113858
Liverpool52038716
Crvena zvezda5113413-94

D grupė

„Porto“ 3 – 1 Gelzenkircheno „Schalke“

52' Ederis Militao [1-0]
55' Jesusas Manuelis Corona [2-0]
88' Nabilas Bentalebas [2-1 - iš 11 m]
90+4' Moussa Marega [3-1]

Maskvos „Lokomotiv“ 2 – 0 Stambulo „Galatasaray“

43' Ryanas Donkas [1-0 - į savus vartus]
54' Vladislavas Ignatjevas [2-0]