Lygiai prieš mėnesį Niukaslo klubas po 10-ies rungtynių buvo sukrapštęs vos tris taškus. Per lapkritį ekipa skynė pergales ir už nugaros paliko visą būrį varžovų.

Jau 4 min. svečiai iš Niukaslo pirmavo po to, kai kamuolį į savo vartus nukreipė „Burnley“ vidurio gynėjas Ben Mee.

23 min. rezultatą padvigubino Ciaranas Clarkas, tačiau šeimininkų sirgaliams prieš pertrauką 40 min. optimizmo įpūtė Samas Vokesas, netikėtai iš 16-os metrų galva sugebėjęs kamuolį nukreipti į vartus (1:2).

Antrame kėlinyje „Burnley“ futbolininkams priklausė iniciatyva, tačiau svečiai sėkmingai gynėsi ir pavojingai atakavo bei turėjo ne vieną gerą šansą padidinti persvarą.

R. Benitezo auklėtiniai pelnytai iškovojo trečią pergalę iš eilės ir su 12 taškų pakilo į 13-ą poziciją.

„Burnley“ sąskaitoje – 9 taškai (17 pozicija).

„Burnley“ 1 – 2 „Newcastle United“

4 min. [0:1] Ben Mee (į savo vartus)

23 min. [0:2] Ciaranas Clarkas

40 min. [1:2] Samas Vokesas

„Premier“ lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):