Beviltiškai pasirodę UEFA Čempionų lygos nugalėtojai svečiuose 0-3 nepasipriešino „Eibar“ vienuolikei.

Tai buvo pirmosios rungtynės po to, kai oficialiai sutartį iki sezono galo su „Real“ pasirašė iki šiol jaunimo komandoje dirbęs treneris Siantiago Solari.

Argentinietis vyriausiojo trenerio kėdėje pakeitė atleistą Juleną Lopetegui.

„Eibar“ išsiveržė į priekį jau 16-ąją minutę, 52-ąją minutę rezultatą padvigubino, o dar po penkių minučių pradėjo sostinės ekipos triuškinimą.

Per likusį pusvalandį „Karališkasis“ klubas taip ir neatsitiesė bei patyrė gėdingą pralaimėjimą.

„Real“ po 13 turų su 20 taškų čempionate užima vos šeštąją vietą. „Eibar“ futbolininkai atsilieka tik 2 taškais ir yra septinti.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)