Su geriausiu pasaulio futbolininku Luka Modričiumi aikštėje kroatai nuo pat pradžios kėlė pavojų prie svečių vartų. Realią progą pasižymėti jau 6-ą minutę turėjo Ivanas Perišičius, tačiau ispanų vartus išgelbėjo virpstas.

Didesnę kėlinio dalį abi komandos žaidė gana statiškai ir pavojingų progų sukūrė itin mažai. Aikštės šeimininkų vartams rimčiau pagrasino tik Isco, tačiau smūgį atrėmė kroatų vartininkas Lovre Kaliničius.

Po pertraukos vaizdas aikštėje visiškai pasikeitė, kai 54 min. po grubios ispanų gynėjų klaidos įvartį pelnė Andrejus Kramaričius. Po juvelyrinio I. Perišičiaus perdavimo kroatų puolėjas varžovų vartininką nuginklavo galva. Tiesa, aikštės šeimininkų džiaugsmas truko tik kiek daugiau nei minutę.

Žaibišką ataką surengę ispanai 56-ą min. rezultatą išlygino. Po Isco perdavimo kamuolį į kroatų vartus nukreipė vos ketvirtas rungtynes su nacionaline ekipa žaidžiantis 22 metų Dani Ceballosas.

Pavojingos atakos ėmė lietis prie abiejų komandų vartų. Pasaulio vicečempionams dar kartą pranašumą pavyko atkurti 69-ą min. po Tino Jedvajaus įvarčio (2:1). Po trijų minučių vienas prieš svečių vartininką Davidą de Gea atsidūrė Ante Rebičius, tačiau jis į vartus nepataikė.

Ispanai užgulė varžovų vartus, šiuos gelbėjo tik L. Kaliničiaus meistriškumas. Dar kartą svečiams pavyko išlyginti svarstykles 78-ą minutę.

Aikštės teisėjas Aleksejus Kulbakovas nedvejodamas parodė į 11 m baudinio žymą, kai kroatų žaidėjas Šime Vrsaljko baudos aikštelėje dukart ranka lietį kamuolį. La Furia Roja kapitonas Sergio Ramosas užtikrintai realizavo baudinį ir vėl išlygino rezultatą 2:2.

Sergio Busquetsas 88-ą minutę susistumdė su I. Perišičiumi, šiam buvo perplėšti marškinėliai. Teisėjas ispanui už incidentą parodė geltonąją kortelę.

Jau per pridėtą teisėjo laiką T. Jedvajus pelnė pergalingą įvartį. 90+3 min. po nesėkmingai D. de Gea atmušto kamuolio gynėjas smūgiavo tiksliai ir į savo sąskaitą įsirašė antrą įvartį.

Kroatijos rinktinė Zagrebe triumfavo 3:2. Pirmose tarpusavio rungtynėse Ispanijoje rugsėjo 11 dieną kroatai buvo beviltiškai sutriuškinti 0:6.

Kroatai išsaugojo viltis prasibrauti į finalinį etapą, o vietą šiame pergalės atveju galėję užsitikrinti ispanai dar turės palaukti.

2 grupėje Belgijos rinktinė namuose 2:0 (0:0) nugalėjo Islandiją. Islandai grupėje liko treti ir kitą sezoną žais B divizione.

C diviziono antroje grupėje Estijos futbolininkai išvykoje 0:2 (0:1) nusileido Vengrijos komandai ir prarado viltis išlikti šiame divizione.

D diviziono 1 grupėje Latvijos rinktinė svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su Kazachstano ekipa. Kitose rungtynėse gruzinai išvykoje nesugebėjo įveikti Andoros – 1:1 (1:0).

Nepaisant prarastų taškų, Gruzija jau yra užsitikrinusi pirmąją vietą ir kelialapį į C divizioną. Antrąją vietą užima Kazachstanas, trečiąją – Latvija.

UEFA Tautų lygos ketvirtadienio rungtynių rezultatai

A divizionas

2 grupė

Belgija 2 – 0 Islandija

53' [1 – 0] Michy Batshuayi
81' [2 – 0]Michy Batshuayi

4 grupė

Kroatija 3 – 2 Ispanija

54' [1 – 0] Andrejus Kramaričius
56' [1 – 1] Dani Ceballosas
69' [2 – 1] Tinas Jedvajus
78' [2 – 2] Sergio Ramosas (11 m baudinys)
90+3' [3 – 2] Tinas Jedvajus

Graikija 1 – 0 Suomija

25' [1 – 0] Albinas Granludnas (į savus vartus)

Vengrija 2 – 0 Estija

8' [1 – 0] Willi Orbanas
69' [2 – 0] Adamas Szalai

D divizionas

1 grupė

Kazachstanas 1 – 1 Latvija

37' [1 – 0] Gafuržanas Sujumbajevas
49' [1 – 1] Denissas Rakelis

Andora 1 – 1 Gruzija

9' [0 – 1] Giorgi Čakvetadze
63' [1 – 1] Cristianas Martinezas

2 grupė

Liuksemburgas 0 – 2 Baltarusija

37' [0 – 1] Stanislavas Dragunas
54' [0 – 2] Stanislavas Dragunas

San Marinas 0 – 1 Moldova

78' [0 – 1] Vitalijus Damascanas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)