Įspūdingame mūšyje Dortmunde du kartus atsilikinėję vietos „Borussia“ futbolininkai 3:2 palaužė Miuncheno „Bayern“ ir sutvirtino lyderių poziciją.

Pirmasis 26-ąją minutę pasižymėjo Robertas Lewandowskis, o šeimininkai rezultatą lygino tik prasidėjus antrajam kėliniui, kai 11 m. baudinį realizavo Marco Reusas.

Jau po trijų minučių nuo baudinio „Bayern“ vėl pirmavo – dar kartą pasižymėjo R. Lewandowskis. Antrąjį įvartį į savo sąskaitą įsirašė ir M. Reusas, išlyginęs rezultatą 67-ąją minutę.

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Paco Alcaceras, kuris 73-ąją minutę po Axelio Witselio perdavimo atsidūrė vienas prieš Manuelį Neurį ir nepaliko jam jokių šansų.

„Borussia“ padidino atotrūkį nuo „Bayern“ jau iki 7 taškų.

Turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)