Po pirmojo kėlinio tik „Juventus“ ir „Man United“ mače trūko įvarčių (0:0). Tačiau antroji mačo pusė dovanojo neįtikėtiną atomazgą, kurioje 2:1 triumfavo „Raudonieji velniai“.

65 min. Cristiano Ronaldo puikiu smūgiu pelnė savo pirmą įvartį Čempionų lygoje atstovaudamas „Juventus“ ekipai – 1:0.

Akivaizdžią žaidimo kontrolę iki įvačio turėję Italijos čempionai ramiai artėjo pergalės link.

Tačiau viską aukštyn kojomis apvertė paskutinės kelios rungtynių minutės. 86 min. rezultatą puikiu baudos smūgiu sušvelnino Juanas Mata, o 90 min. į savo vartus įsimušė Alexis Sandro (1:2). Per likusį mačo laiką „Juventus“ nebeišsigelbėjo ir turėjo pripažinti labai apmaudžią nesėkmę – 1:2.

Pirmąją nesėkmę patyręs „Juventus“ (9 tšk.) klubas išsaugojo lyderio poziciją. „Manchester United“ (7 tšk.) ekipa yra antra, „Valencia“ (Ispanija, 5 tšk.) – trečia, o Berno „Young Boys“ (Šveicarija, 1 tšk.) – ketvirta.

E grupės lyderiu tapo Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) klubas. Jis po dviejų Roberto Lewandowskio (31 – iš 11 m ir 71 min.) įvarčių namuose 2:0 (1:0) įveikė Atėnų AEK (Graikija) futbolininkus.

Į antrąją poziciją smuktelėjo Amsterdamo „Ajax“ (Olandija) komanda, kuri svečiuose sužaidė taikiai 1:1 (0:1) su Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) ekipa.

„Bayern“ turi 10 taškų, „Ajax“ – 8, „Benfica“ – 4, o AEK – 0.

F grupėje „Manchester City“ (Anglija) futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje net 6:0 (2:0) nepasigailėjo Donecko „Šachtar“ (Ukraina) komandos, o Liono „Olympique“ (Prancūzija) ir „TSG 1899 Hoffenheim“ (Vokietija) akistata baigėsi lygiosiomis 2:2 (2:0).

Grupėje pirmauja „Manchester City“ (9 tšk.). Antrąją poziciją užima „Olympique“ (6 tšk.), trečiąją - „TSG 1899 Hoffenheim“ (3 tšk.), ketvirtąją – „Šachtar“ (2 tšk.).

G grupėje trečiadienį nugalėtojos titulą ginanti Madrido „Real“ (Ispanija) komanda išvykoje 5:0 (4:0) sutriuškino Plzeno „Viktorija“ (Čekija) ekipą.

Svečiams du įvarčius pelnė Karimas Benzema (21 ir 37 min.), po vieną – Casemiro (23), Garethas Bale'as (40) ir Toni Kroosas (67).

G grupėje pirmauja po 9 taškus surinkusios „Real“ ir „AS Roma“ (Italija) ekipos. Maskvos CSKA (Rusija) turi 4 taškus, o „Viktorija“ – 1.

E grupė

Miuncheno „Bayern“ 2 – 0 Atėnų AEK

31 min. [1:0] Robert Lewandowski (11 m baudinys)
71 min. [2:0] Robert Lewandowski

Lisabonos „Benfica“ 1 – 1 Amsterdamo „Ajax“

29 min. [1:0] Jonas
61 min. [1:1] Dušanas Tadičius

E grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1.Bayern43107:110
2.Ajax42206:28
3.Benfica41124:64
4.AEK40042:100

F grupė

Liono „Olympique“ 2 – 2 „Hoffenheim“

19 min. [1:0] Nabil Fekir
28 min. [2:0] Tanguy Ndombele Alvaro
51 min. – Kasim Nuhu (raudona kortelė, „Hoffenheim“)
65 min. [2:1] Andrej Kramaričius
90 min. [2:2] Pavelas Kaderabekas

„Manchester City“ 6 – 0 Donecko „Šachtar“

13 min. [1:0] Davidas Silva
24 min. [2:0] Gabrielis Jesusas (11 m baudinys)
49 min. [3:0] Raheemas Sterlingas
72 min. [4:0] Gabrielis Jesusas (11 m baudinys)
84 min. [5:0] Riyad Mahrez
90 min. [6:0] Gabrielis Jesusas

F grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1.Man City430112:39
2.Lyon41309:86
3.Hoffenheim40318:93
4.Šachtior40224:132

G grupė

CSKA 1 – 2 „Roma“

4 min. [0:1] Konstantinos Manolas
50 min. [1:1] Arnor Sigurdsson
56 min. – Hoerdur Magnusson (raudona kortelė, antra geltona)
59 min. [1:2] Lorenzo Pellegrini

Pilzeno „Viktoria“ 0 – 5 Madrido „Real“

21 min. [0:1] Karim Benzema
23 min. [0:2] Casemiro
37 min. [0:3] Karimas Benzema
40 min. [0:4] Gareth Bale
67 min. [0:5] Toni Kroos

G grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1.AS Roma430110:49
2.Real430110:29
3.CSKA41124:74
4.Viktorija40133:141

H grupė

„Valencia“ 3 – 1 „Young Boys“

14 min. [1:0] Santi Mina
37 min. [1:1] Roger Assale
42 min. [2:1] Santi Mina
56 min. [3:1] Carlos Soler
77 min. – Sekou Junior Sanogo („Young Boys“)

„Juventus“ 1 – 2 „Manchester United“

65 min. [1:0] Cristiano Ronaldo
86 min. [1:1] Juanas Mata
90 min. [1:2] Alex Sandro (į savo vartus)

H grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):