Vilniečiai prieš šį turą 5 taškais atsiliko nuo „Sūduvos“, tad, norint sukurti stebuklą, jiems buvo būtina pergalė, po jos visas dėmesys kryptų į Marijampolę.

Tačiau svečiams iš Kauno – nė motais vilniečių reikalai: 9 min. po Grato Sirgėdo pakelto kampinio kamuolys atsidūrė pas Marką Benetą, šis smūgiavo į vartus ir po rikošeto kamuolys suspurdėjo vartų tinkle.

Kauniečiai pirmavo ne ilgai: 15 min. Liviu Antalis suklaidino tiek gynėją, tiek vartininką ir išlygino rezultatą – 1:1.

Po pertraukos nuo kampinio dar vienas puikus G. Sirgėdo perdavimas pasiekė Edviną Kloniūną, kuris galva kamuolį nukreipė į vilniečių vartus.

Tačiau ilgai „Kauno Žalgiris“ nepirmavo – du L. Antalio tikslūs smūgiai (66', 68') gaivino Vilniaus ekipos viltis – 3:2.

Tašką mače 83 min. padėjo Tomašas Šimkovičius, kuris maždaug iš 17 m tiksliai kamuolį pasiuntė į kairįjį vartų kampą – 4:2. Per teisėjo pridėtą laiką dar pasižymėti suspėjo Louisas Ogana – 5:2.

Po pergalės „Žalgirio“ sąskaitoje – 72 taškai.

Bet Marijampolės „Sūduva“ neketino juokauti su praėjusį savaitgalį staigmeną pateikusiu Klaipėdos „Atlantu“ ir svečius sutriuškino net 6:0 bei užsitikrino A lygos čempionų titulą.

„Trakai“ sutriuškino „Stumbrą“

Kaune „Stumbras“ 23 min. išsiveržė į priekį: Donatas Kazlauskas uždirbo 11 m baudinį ir pats jį tiksliai realizavo.

Maža to, „Stumbro“ bėdos nesibaigė: nuo 24 min. šeimininkai žaidė mažumoje – už antrą geltoną kortelę pašalintas Lukas Čerkauskas.

Antrame kėlinyje 59 min. „Trakų“ kontrataką tiksliu smūgiu baigė Valdemaras Borovskis ir svečiai pirmavo 2:0.

„Trakai“ taškais pavijo „Stumbrą“ ir abi komandos šiuo metu turi po 48 taškus, tačiau dėl tarpusavio rungtynėse pasiektos pergalės į 3-ią vietą pakilo „Trakai“, kurie čempionatą užbaigs akistata su „Atlantu“.

„Stumbras“ A lygos pirmenybes užbaigs akistata su „Kauno Žalgiriu“.

Rezultatai

Vilniaus „Žalgiris“ 5 – 2 „Kauno Žalgiris“

9 min. [0:1] Markas Beneta

15 min. [1:1] Liviu Antalis

57 min. [1:2] Edvinas Kloniūnas

66 min. [2:2] Liviu Antalis

69 min. [3:2] Liviu Antalis

83 min. [4:2] Tomašas Šimkovičius

90+2 min. [5:2] Louis Ogana

Kauno „Stumbras“ 0 – 3 „Trakai“

23 min. [0:1] Donatas Kazlauskas

24 min. – raudona kortelė Lukui Čerkauskui (antra geltona)

59 min. [0:2] Valdemaras Borovskis

74 min. [0:3] Dinijaras Biljaletdinovas

A lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1.Sūduva32245371:1877
2.Žalgiris32226468:2272
3.Trakai321391041:2848
4.Stumbras321461243:3448
5.Kauno Žalgiris321161528:3939
6.Atlantas32662027:7024

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: Liviu Antalis („Žalgiris“) – 23 įvarčiai, Marcosas Junioras („Stumbras“) – 16, Louisas Ogana („Žalgiris“) – 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)