Pasismagino pirmoje vietoje žengiantys „Manchester City“ futbolininkai, kurie namuose net 6:1 sutriuškino „Southampton“.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Raheemas Sterlingas, po vieną – Sergio Aguero, Davidas Silva ir Leroy'us Sane, o vieną įvartį į savus vartus įsimušė Wesley Hoedtas.

Pralaimėtojams paguodos įvartį pelnė Danny Ingsas, kuris realizavo 11 metrų baudinį.

Čempionų titulą ginantys Pepo Guardiolos auklėtiniai lygoje žengia pirmi su 29 taškais. „Liverpool“ ir „Chelsea“ turi po 27 taškus.

Pastaroji ekipa sekmadienį sostinės derbyje 3:1 įrodė pranašumą prieš Londono „Crystal Palace“ klubą.

Pirmasis rungtynėse pasižymėjo Alvaro Morata, tačiau 53-ąją minutę rezultatą lygino Androsas Townsendas.

Vis dėlto A. Morata po 12 minučių pelnė antrąjį įvartį, o „Chelsea“ pergalę įtvirtino tikslus Pedro smūgis 70-ąją minutę.

Po vienuolikos turų net trys „Premier“ lygos klubai lieka nepatyrę pralaimėjimo skonio. Tai pirmas toks atvejis per visą pirmenybių istoriją.