Pirmadienį vakare Madrido „Real“ pranešė, kad iš komandos vyriausiojo trenerio posto atleidžiamas Julenas Lopetegui, kurį laikinai pavaduos rezervinei ekipai vadovavęs strategas Santiago Solari.

Praėjusį savaitgalį po „Camp Nou“ stadione patirto pralaimėjimo 1:5 „Barcelonos“ ekipai, „Real“ prezidentas Florentino Perezas sušaukė skubų vadovybės pasitarimą. Būtent po jo ir priimtas sprendimas atleisti vilčių nepateisinusį 52-ejų strategą J. Lopetegui.

Penkios nelaimėtos rungtynės paeiliui ir trys nesėkmės iš eilės iki šio savaitgalio „Real“ klubą nubloškė į kuklią devintą poziciją.

83 min. į savo vartus kamuolį nukreipė Kiko Olivas, po šešių minučių rezultatą padvigubino Sergio Ramosas. Po pergalės Karališkojo klubo sąskaitoje – 17 taškų.

Anksčiau vykusiame mače Madrido „Atletico“ svečiuose neįveikė „Leganes“ futbolininkų. 69 min. svečius į priekį buvo išvedęs Antoine Griezmannas, tačiau tašką šeimininkams pavyko nugvelbti po 82 min. pelnyto Guido Carrillo įvarčio.

„Atletico“ sąskaitoje – 20 taškų (2 vieta), „Leganes“ – 18-as (9 taškai).

Šansą atitrūkti nuo „Atletico“ išnaudojo „Barcelona“, kuri svečiuose susitiko su viena pirmenybių autsaidere „Rayo Vallecano“ ekipa.

Mačo pradžia nieko blogo svečiams nežadėjo: Luisas Suarezas 10 min. išvedė „Barceloną“ į priekį.

Tačiau 35 min. šeimininkų gretose Jose Pozo išlygino rezultatą, o po pertraukos Alvaro Garcia persvėrė rezultatą. „Rayo Vallecano“ buvo arti sensacingos pergalės, tačiau katalonų klubą nuo nesėkmės gelbėjo vėlyvi Ousmane Dembele (87 min.) ir L. Suarezo įvariai (90 min.).

Po pergalės čempionate pirmaujančios „Barcelonos“ sąskaitoje – 24 taškai. „Rayo Vallecano“ užima 19-ą vietą (6 taškai).

„Leganes“ 1 – 1 Madrido „Atletico“

69 min. [0:1] Antoine Griezmannas

82 min. [1:1] Guido Carrillo

Madrido „Real“ 2 – 0 „Real Valladolid“

83 min. [1:0] Kiko Olivas (į savo vartus)

88 min. [2:0] Sergio Ramos

„Valencia CF“ 0 – 1 „Girona“

48 min. [0:1] Pere Pons

Rayo Vallecano“ 2 – 3 „Barcelona“

10 min. [0:1] Luis Suarez
35 min. [1:1] Jose Pozo
57 min. [2:1] Alvaro Garcia
87 min. [2:2] Ousmane Dembele
90 min. [2:3] Luis Suarez

„La Liga“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):