Antrajame kėlinyje po keitimo į aikštę išbėgęs C. Pizarro jau 60-ąją minutę pelnė pirmąjį savo sezono įvartį. Iš Peru kilęs puolėjas tapo antruoju futbolininku „Bundeslygos“ istorijoje, įvartį įmušusiu sulaukus 40 metų.

Tokiu pasiekimu ilgametis Vokietijos čempionato žaidėjas džiaugtis negalėjo, nes jo atstovaujama ekipa prieš iki šiol buksavusią Leverkuzeno komandą netikėtai pralaimėjo net 2:6.

Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Kai Havertzas ir Kevinas Vollandas, po vieną – Aleksandras Dragovičius ir Karimas Bellarabi.

Nepaisant įspūdingos pergalės, „Bayer“ su 11 taškų lieka tik 12-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Skaudžią pamoką gavę „Werder“ futbolininkai su 17 taškų žengia ketvirti.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Nurnberg“ 1:1 pasidalino po tašką su Frankfurto „Eintracht“, o „Leipzig“ 0:0 sužaidė su Gelzenkircheno „Schalke“.