Atkakliame mūšyje Neapolyje vietos „Napoli“ futbolininkai gelbėjosi nuo pralaimėjimo ir su „AS Roma“ sužaidė lygiosiomis 1:1.

Lygiąsias šalies vicečempionai išplėšė tik 90-ąją minutę, kai po Jose Callejono perdavimo pasižymėjo Driesas Mertensas.

Pirmajame kėlinyje „AS Roma“ futbolininkus į priekį buvo išvedęs Stephanas El Shaarawy.

„Napoli“ su 22 taškais lieka antroje vietoje, tačiau nuo pirmaujančių „Juventus“ futbolininkų jau atsilieka 6 taškais.

Sezono pradžioje buksuojanti sostinės ekipa turnyrinėje lentelėje su 15 taškų žengia tik aštunta.

Kiti rezultatai:

„Sassuolo“ 2 – 2 „Bologna“
„Cagliari“ 2 – 1 „Chievo“
„Genoa“ 2 – 2 „Udinese“
„SPAL“ 0 – 3 „Frosinone“
„Milan“ 3 – 2 „Sampdoria“

Tuo metu Prancūzijoje čempionai ir pirmenybių lyderiai Paryžiaus „Saint Germain“ turėjo vargo, bet galiausiai išvykoje 2:0 palaužė „Marseille“ vienuolikę.

Thomaso Tuchelio auklėtiniai ilgai strigo varžovų gynyboje, tačiau viskas pasikeitė, kai 62-ąją minutę į aikštę buvo išleistas Kylianas Mbappe.

Prancūzijos futbolo supertalentas jau po trijų minučių pelnė įvartį ir privertė „Marseille“ keisti savo žaidimą.

Šeimininkai mėgino kilti į šturmą, tačiau nesėkmingai, o atsiradusia laisve pasinaudojusi PSG komanda prieš pat finalinį švilpuką mušė dar vieną įvartį – tiksliai smūgiavo Julianas Draxleris.

Iki šiol taškų vietiniame fronte nepraradę čempionai jų dabar turi 33 ir toliau užtikrintai pirmauja. „Marseille“ su 19 taškų nukrito į penktąją turnyrinės lentelės vietą.

„Rennes“ 0 – 2 „Reims“
„Bordeaux“ 0 – 1 „Nice“