Į antrąją turnyrinės lentelės vietą bent iki pirmadienio „Manchester City“ ir Londono „Tottenham“ akistatos pakilo Londono „Chelsea“.

„Aristokratai“ svečiuose Alvaro Moratos, Rubeno Loftuso-Cheeko, Rosso Barkley ir Williano įvarčių dėka 4:0 sutriuškino „Burnley“ futbolininkus.

Kitose rungtynėse „Manchester United“ nerealizavo 11 metrų baudinio, tačiau namie vis tiek 2:1 palaužė Liverpulio „Everton“.

27-ąją minutę Paulis Pogba pramušė baudinį, tačiau kamuolys atšoko po prancūzo kojomis ir šis antrąjį kartą nebeklydo.

Antrojo kėlinio pradžioje įvartį pridėjo Anthony Martialis, o Gylfi Sigurdssono realizuotas 11 metrų baudinys mačo pabaigoje svečių neišgelbėjo.

Iš favoritų laimėti nesugebėjo tik Londono „Arsenal“ klubas, kuris svečiuose 2:2 sužaidė su to paties miesto „Crystal Palace“ ekipa.

„Kanonieriams“ įvarčius pelnė Granitas Xhaka ir Pierre'as Emerickas-Aubameyangas, tačiau šeimininkus išgelbėjo du Luka Milivojevičiaus realizuoti 11 metrų baudiniai.

Unai Emery auklėtiniai iki šio kluptelėjimo visuose turnyruose buvo laimėję 11 rungtynių iš eilės.