„Senoji senjora“ svečiuose po atkaklios kovos 2:1 palaužė vos 18-ąją vietą Italijos pirmenybėse užimančių „Empoli“ futbolininkų pasipriešinimą.

Šeimininkai pirmavo po 28-ąją minutę Francesco Caputo pelnyto įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje viską į savo vietas dėlioti pradėjo C. Ronaldo.

Rekordinis Italijos čempionų naujokas 54-ąją minutę realizavo baudinį, o 70-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį sėkmingai atlikdamas itin įspūdingą tolimą smūgį.

Be pralaimėjimų žygiuojantys Massimiliano Allegri auklėtiniai toliau užtikrintai pirmauja „Serie A“ čempionate ir artimiausius persekiotojus „Napoli“ lenkia 7 taškais.

33-ejų portugalas su 7 tiksliais smūgiais yra antras rezultatyviausias pirmenybių futbolininkas.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Atalanta“ 3:0 sutriuškino „Parma“ vienuolikę, o „Torino“ ir „Fiorentina“ sužaidė lygiosiomis 1-1.