Centrine galimoje vadinti šio turo dvikovoje trečią pergalę iš eilės į savo sąskaitą įsirašė Turino „Juventus“ komanda.

Į Mančesterį sugrįžęs Cristiano Ronaldo nepasižymėjo, bet svečiai iš Italijos H grupėje 1:0 (1:0) nugalėjo „Manchester United“ futbolininkus ir žengė didžiulį žingsnį atkrintamųjų varžybų link.

Pirmoje rungtynių pusėje dominavę Turino futbolininkai savo pranašumą įvarčiu pavertė 17 min., kai pasižymėjo Paulo Dybala.

Po pertraukos Jose Mourinho auklėtiniai ėmė žaisti kur kas aktyviau, tačiau pralaužti svečių iš Italijos gynybos jiems taip ir nepavyko.

„Juventus“ po šios pergalės savo sąskaitoje turi 9, o „Manchester United“ – 4 taškus.

Pažymėtina, kad neįprastas įvykis nutiko rungtynių pradžioje – „Old Trafford“ stadiono tvarkdariams iš aikštės teko tempti įsiveržusį vyrą, kuris net ir parkritęs bandė šliaužti „Juventus“ futbolininkų link.

Tuo metu Italijos sostinėje nepasisekė ne tik Maskvos CSKA komandai, bet ir jos sirgalių grupei.

Po sėkmingo starto G grupėje CSKA futbolininkus į realybę sugrąžino „AS Roma“, namuose iškovojusi pergalę 3:0 (2:0). Du įvarčius įmušė ir vieną rezultatyvų perdavimą atliko bosnis Edinas Džeko.

Visgi dar prieš šių rungtynių pradžią Romoje sostinėje užfiksuotas ne vienas rimtas incidentas.

Greta stadiono prieigų susikibo abiejų komandų sirgaliai. Pranešama, kad vienas peiliu sužeistas rusas buvo išvežtas į ligoninę. Sulaikyti keli CSKA gerbėjai bei grupė „AS Roma“ fanų.

Kitas labai nemalonus įvykis sutrikdė Romos metro darbą. Sugedus eskalatoriui į griūtį pateko didelė grupė CSKA gerbėjų.

Pranešama, kad 30 žmonių buvo sužeista, 8 iš jų – rimtai. Prieš lūždamas, eskalatorius pradėjo judėti per greitai, žmonės griuvo vieni ant kitų.

Italijos žiniasklaidos teigimu, prie metro įrangos sugadinimo prisidėjo patys CSKA fanai, prieš nusileidimą atlikę draudžiamus veiksmus – šokinėję ant eskalatoriaus laiptų.

Patys incidento epicentre atsidūrę rusai neigia šokinėję ant eskalatoriaus. Romos policija pradėjo išsamų įvykio tyrimą.

Kitose šios grupės rungtynėse nelengvą pergalę iškovojo nugalėtojo titulą ginantis Madrido „Real“ klubas, namie ne be vargo 2:1 nugalėjęs svečius iš Čekijos – Pilzeno „Viktoria“ futbolininkus.

Madrido komanda rungtynes baigė žaisdama su 10-ia futbolininkų, nes treneris Julenas Lopetegui jau buvo atlikęs visus galimus keitimus, kai skausmingą traumą patyrė brazilas Marcelo.

„AS Roma“ ir „Real“ šioje grupėje turi po 6 taškus, CSKA su 4 taškais smuktelėjo į 3-ąją vietą.

Visi rezultatai

E grupė

Amsterdamo „Ajax“ 1 – 0 Lisabonos „Benfica“

92' Noussairas Mazraoui [1-0]

Atėnų AEK 0 – 2 Miuncheno „Bayern“

61' Javi Martinezas [0-1]
63' Robertas Lewandowskis [0-2]

Turnyro lentelė
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušta įvarčių, praleista įvarčių, įvarčių santykis, taškai)

1. Ajax32105147
2. Bayern32105147
3. Benfica310235-23
4. AEK300328-60

F grupė

„Hoffenheim“ 3 – 3 „Lyon“

27' Bertrandas Traore [0-1]
33' Andrejus Kramaričius [1-1]
47' Andrejus Kramaričius [2-1]
59' Tanguy Ndombele [2-2]
67' Memphis Depay [2-3]
92' Joelintonas [3-3]

Donecko „Šachtar“ 0 – 3 „Manchester City“

30' Davidas Silva [0-1]
35' Aymericas Laporte [0-2]
71' Bernardo Silva [0-3]

1.Manchester City32016336
2.Lyon31207615
3.Šachtar302147-32
4.Hoffenheim302167-12

G grupė

Madrido „Real“ 2 – 1 Pilzeno „Viktorija“

12' Karimas Benzema [1-0]
56' Marcelo [2-0]
79' Patrickas Hrosovsky [2-1]

„AS Roma“ 3 – 0 Maskvos CSKA

30' Edinas Džeko [1-0]
43' Edinas Džeko [2-0]
50' Cengizas Underas [3-0]

1.AS Roma32018356
2.Real32015236
3.CSKA311135-24
4.Viktoria301239-61

H grupė

„Manchester United“ 0 – 1 Turino „Juventus“

17' Paulo Dybala [0-1]

Berno „Young Boys“ 1 – 1 „Valencia“

26' Michy Batshuayi [0-1]
63' Guillaume Hoarau [1-1 – iš 11 m]