Svečiai iš Lesterio 31 min. nutildė „Arsenal“ sirgalius: po rikošeto Benas Chilwellas nukreipė kamuolį į vartus, o paskutinis jį lietė „Arsenal“ gynėjas Hectoras Bellerinas, būtent jam ir įskaitytas įvartis į savo vartus.

šeimininkai besibaigiant pirmam kėliniui užspaudė varžovus ir prieš pat pertrauką Mesutas Ozilas išlygino rezultatą – 1:1.

58 min. „Arsenal“ ekipą nuo įvarčio gelbėjo skersinis: po kampinio Wilfredas Ndidi smūgiu galva sudrebino vartų konstrukciją.

63 min. „Leicester City“ vartų sargas jau buvo priverstas traukti kamuolį iš tinklo. Po fantastiško M. Ozilo perdavimo puikioje situacijoje atsidūrė H. Bellerinas, kuris atmetė kamuolį puikiai įkirtusiam Pierre-Emerickui Aubameyangui, šiam beliko iš poros metrų tik nukreipti kamuolį į vartus.

Po trijų minučių puiki „Arsenal“ ataka virto dar vienu įvarčiu, prie kurio vėl solidžiai prisidėjo M. Ozilas. Jis atliko rezultatyvų perdavimą, o tam pačiam P. E. Aubameyangui beliko pataikyti į kamuolį ir nukreipti į vartus.

Kitame „Premier“ lygos ture „Leicester City“ galės reabilituotis mače su „West Ham United“, o „Arsenal“ svečiuose egzaminuos „Crystal Palace“ futbolininkus.

Rezultatas

„Arsenal“ 3 – 1 „Leicester City“

31 min. [0:1] Hectoras Bellerinas (į savo vartus)
45 min. [1:1] Mesutas Ozilas
63 min. [2:1] Pierre-Emerickas Aubameyangas
66 min. [3:1] Pierre-Emerickas Aubameyangas

„Premier“ lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):