Iš Baltarusijos atvykęs futbolo specialistas „Trakuose“ dirba jau ketvirtą sezoną. Per tą laiką kartą laikinai jam jau teko užimti vyriausiojo trenerio postą.

„Sunku palyginti tuos periodus, nes tuomet komandą teko perimti, kai ji buvo duobėje, o dabar – pakilime. Be to, per tuos dvejus metus jaučiuosi kur kas labiau patyręs, o tai dalykas, kurio už pinigus nenupirksi“, – oficialiai klubo svetainei sakė A.Rybakas.

Pastarasis savo sugrįžimą prie vyriausiojo trenerio vairo pradėjo neturėdamas net dešimties žaidėjų, kurie atstovavo nacionalinei vyrų ir jaunimo rinktinėms. Pirmasis penketukas į rikiuotę grįžo pirmadienį, antrasis – tik šiandien.

„Iškart žinojome šią situaciją, todėl buvo laiko susiplanuoti. Dėl vyrų rinktinės žaidėjų kaip ir viskas gerai, daugiau nerimo kelia jaunieji futbolininkai – tiek Dovydas Virkšas, tiek didelius krūvius turėję Aleksandras Levšinas ar Justinas Marazas. Vis tik, dar yra trys dienos, per kurias viskas turėtų būti gerai“, – dėstė treneris.

Prieš dvi savaites vykusiose rungtynėse su „Žalgiriu“, riteriai iki pertraukos sugebėjo visiškai valdyti žaidimo kontrolę, o kėlinio pabaigoje – įmušti nuostabų įvartį. Po pertraukos žalgiriečiai turėjo iniciatyvą, tačiau ja nepasinaudojo.

„Nemanau, kad šios rungtynės bus vienodos. Aišku, norėčiau, kad rezultatas būtų toks pat (šypsosi). Jei rimtai, aš juk nežinau, kokią sudėtį pasirinks varžovų treneris, nežinau, kaip abiem komandoms seksis su progų realizacija ir pan. Bet kokiu atveju, savo žaidėjams mes treneriai rodėme tai, kas geriausiai pavyko pirmose rungtynėse ir tikimės, kad pavyks tą pakartoti sekmadienį“, – sakė A.Rybakas.

„Žalgirio“ – „Trakų“ rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį 13.00 valandą LFF stadione.