Žalgiriečiai iškovojo sunkią, bet svarbią pergalę 2:1 (2:0) ir sumažino savo atsilikimą nuo Marijampolės „Sūduvos“ iki 3 taškų.

Jau 9 minutę po Liviu Antalio perdavimo pirmą įvartį tiksliu smūgiu dešine koja pelnė Saulius Mikoliūnas. 37 min. po pakelto kampinio Mamadou Mbodjis laimėjo oro dvikovą, o šalių vartų buvęs Marko Tomičius tiksliai mušė iš arti – 2:0.

Pačioje antro kėlinio pradžioje, 46 min., svečiai intrigą atgaivino, kai po gražios kombinacijos rezultatą iš arti sušvelnino Mohamedas Emi Djabrailovas. Per likusį laiką daugiau įvarčių nebekrito – 2:1.

Abiejų klubų užduotys – skirtingos: vilniečiai vejasi turnyro lentelės viršūnėje esančią Marijampolės „Sūduvą“, o jonaviečiai siekia neiškristi į Pirmą lygą.

Įdomu, kad žalgiriečiai 26-ojo turo rungtynėse Jonavoje vietos komandą sutriuškino net 6:0, bet net du kartus iš eilės būtent šiam varžovui pralaimėjo namuose. Tai nutiko praėjusio ir šio sezono penktame rate ir šių metų sezono 5-ajame ture.

A lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):