Pašėlusiu tempu „Stade de France“ stadione prasidėjusios rungtynės pirmoje dalyje sėkmingiau susiklostė svečiams.

J. Lowo auklėtiniai netruko sulaukti atlygio – Leroy Sane skersuotas kamuolys aikštės šeimininkų baudos aikštelėje atsitrenkė į Presnelio Kimpembe ranką ir teisėjas Miloradas Mažičius nedvejodamas parodė į 11 m baudinio žymą.

Prie kamuolio stojęs Toni Kroosas sėkmingai realizavo baudinį ir 14-ą min. išvedė Vokietijos rinktinę į priekį 1:0. Madrido „Real“ saugui tai buvo 14-as įvartis 90-ose rungtynėse su nacionaline ekipa.

Pastarosiose rungtynėse Nyderlandų futbolininkams net 0:3 pralaimėję vokiečiai stengėsi išlieti visą savo pyktį – trūko tik įvarčių. Beveik šimtaprocentines progas iššvaistė L. Sane, Timo Werneris ir Matthias Ginteris, galėję padidinti svečių pranašumą.

Vokietijos rinktinės vartininkui Manueliui Neueriui pirmasis kėlinys buvo pakankamai ramus – agresyviau ir aštriau žaidė tik Les Bleus deimantas Kylianas Mbappe.

Pertrauką geriau išnaudojo Didier Deschamps'o auklėtiniai – eliminavę pavojingas varžovų atakas Les Bleus ėmė vis aštriau atakuoti M. Neuerio ginamus vartus.

62-ą min. po Lucaso Hernandezo stipraus perdavimo A. Griezmannas galva nukreipė kamuolį į tolimąjį svečių vartų kampą ir išlygino rezultatą 1:1.

Atsipalaidavę aikštės šeimininkai ėmė dominuoti aikštėje ir sulaukė ne vienos progos įvarčiui.

Mattsas Hummelsas dvikovoje su Matuidi pargriovė prancūzą baudos aikštelėje ir aikštės teisėjas skyrė 11 m baudinį. Pastarąjį 80-ą min. tiksliai realizavęs A. Griezmannas išvedė pasaulio čempionus į priekį 2:1.

Laimėjusi prieš vokiečius Prancūzijos rinktinė užsitikrino pirmąją vietą ir kelialapį į kitą Tautų lygos etapą, o J. Lowo auklėtiniams liko gana kuklios galimybės išsilaikyti A divizione.

Dar prieš rungtynes žiniasklaidoje daug kalbėta apie J. Lowo galimybes išsaugoti trenerio kėdę. Panašu, kad ilgametis die Mannschaft strategas gali jos neteketi.

Pirmose tarpusavio rungtynėse rugsėjį Miunchene komandos išsiskyrė be įvarčių – 0:0.

Antradienio UEFA Tautų lygos rungtynių rezultatai:

A divizionas 1 grupė

Prancūzija 2 – 1 Vokietija

14' [0 – 1] Toni Kroosas (11 m baud.)
62' [1 – 1] Antoine'as Griezmannas
80' [2 – 1] Antoine'as Griezmannas (11 m baud.)

A diviziono 1 grupės turnyro lentelė
(rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai už, įvarčiai prieš, įvarčių skirtumas, taškai)

B divizionas 1 grupė

Ukraina 1 – 0 Čekija

43' [1 – 0] Ruslanas Malinovskis

B diviziono 1 grupės turnyro lentelė

B divizionas 4 grupė

Airija 0 – 1 Velsas

58' [0 – 1] Harry Wilsonas

B diviziono 4 grupės turnyro lentelė

C divizionas 3 grupė

Norvegija 1 – 0 Bulgarija

31' [1 – 0] Mohamedas Elyounoussi

Slovėnija 1 – 1 Kipras

37' [0 – 1] Fotis Papoulis
66' [antra geltonoji kortelė] Grigoris Kastanas (Kipras)
83' [1 – 1] Nejčas Skubičius
90' [antra geltonoji kortelė] Josipas Iličičius (Slovėnija)
90+6' [raudonoji kortelė] Jasonas Demetriou (Kipras

C diviziono 3 grupės turnyro lentelė

D divizionas 1 grupė

Kazachstanas 4 – 0 Andora

21' [1 – 0] Yerkebulanas Seidakhmetas
39' [2 – 0] Baurzhanas Turysbekas
61' [3 – 0] Josepas Gomesas (į savus vartus)
64' [antra geltonoji kortelė] Jordi Alaezas (Andora)
74' [4 – 0] Romanas Murtazayevas

Latvija 0 – 3 Gruzija

5' [0 – 0] Valeri Kazaišvili (nerealizuotas 11 m baud.)
8' [0 – 1] Jaba Kankava
29' [0 – 2] Valeriane'as Gvilia
61' [0 – 3] Giorgi Čakvetadze

D diviziono 1 grupės turnyro lentelė

D divizionas 4 grupė

Armėnija 4 – 0 Makedonija

12' [1 – 0] Marcosas Pizzelli
67' [2 – 0] Yura Movsisyanas
81' [3 – 0] Gevorgas Ghazaryanas
90+3' [antra geltonoji kortelė] Eljifas Elmas (Makedonija)
90+4' [4 – 0] Henrikhas Mkhitaryanas

Gibraltaras 2 – 1 Lichtenšteinas

15' [0 – 1] Dennisas Salanovičius
61' [1 – 1] George'as Cabrera
66' [2 – 1] Josephas Luisas Chipolina