Anglai nuostabiai kontratakavo prieš milžinišką teritorinę persvarą turėjusius šeimininkus ir iki pertraukos išnaudojo visas susikurtas progas.

Du įvarčius pelnė Raheemas Sterlingas, vieną pridėjo Marcusas Rashfordas. Komandos kapitonas Harry Kane'as atliko du rezultatyvius perdavimus.

Ilsėtis po pirmo kėlinio traukiančius Luiso Enrique auklėtinius publika Sevilijoje išlydėjo švilpimu.

Atrodo, tai mobilizavo ispanus, kurių gretose smūgiu galva 58-ą min. pasižymėjo pastaruoju metu visuose turnyruose nesulaikomas Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) klubo puolėjas Paco Alcaceris.

Jau po kelių minučių košės prisivirė Anglijos vartininkas Jordanas Pickfordas, praradęs kamuolį ir tik paskutinę akimirką išmušęs jį iš po Rodrigo kojų. Nors varžovą vartų sargas prilaikė rankomis, teisėjas 11 m baudinio neskyrė.

Ispanijos, praėjusiame ture 6:0 sumaitojusios pasaulio vicečempionę Kroatiją, atakų bangos toliau ritosi viena po kitos. Bet Sergio Ramosas paskutinę pridėto laiko minutę spėjo tik sušvelninti skirtumą.

Išvykoje ispanai Angliją buvo nugalėję 2:1.

4 grupės nugalėtojai paaiškės lapkričio viduryje, kuomet Ispanija ir Anglija paeiliui sužais su Kroatija.

Rezultatai

A divizionas

4 grupė

Ispanija 2 – 3 Anglija
16' [0 – 1] Raheemas Sterlingas
30' [0 – 2] Marcusas Rashfordas
38' [0 – 3] Raheemas Sterlingas
59' [1 – 3] Paco Alcaceris
90' [2 – 3] Sergio Ramosas

1.Ispanija320110466
2.Anglija31114404
3.Kroatija201106-61

2 grupė

Islandija 1 – 2 Šveicarija
52' [0 – 1] Haris Seferovičius
67' [0 – 2] Michaelis Langas
81' [1 – 2] Alfredas Finnbogasonas

1.Belgija22005146
2.Šveicarija32019366
3.Islandija3003111-100

B divizionas. 3 grupė

Bosnija ir Hercegovina 2 – 0 Šiaurės Airija
27' [1 – 0] Edinas Džeko
73' [2 – 0] Edinas Džeko

1.Bosnija ir Hercegovina33005149
2.Austrija21011103
3.Šiaurės Airija300315-40

C divizionas. 2 grupė

Estija 3 – 3 Vengrija
20' [1 – 0] Siimas Lutsas
24' [1 – 1] Dominikas Nagy
54' [1 – 2] Adamas Szalai
70' [2 – 2] Arturas Pikkas
79' [3 – 2] Henri Anieris
81' [3 – 3' Adamas Szalai

Suomija 2 – 0 Graikija
46' [1 – 0] Pyry Soiri
89' [2 – 0] Glenas Kamara

Liuksemburgas 3 – 0 San Marinas
4' [1 – 0] Davidas Turpelis
65' [2 – 0] Danelis Sinani
73' [3 – 0] Vincentas Thillas