Mačo pradžioje 10 min. svečius į priekį išvedė Alassane Plea, po šešių minučių rezultatą padvigubino Larsas Stindlas, o antrame kėlinyje galutinai tribūnas nutildė Patricko Herrmanno įvartis (3:0).

Galingai paskutiniuose „Bundesliga“ turuose žaidusi Dortmudo „Borussia“ šeštadienį varžovams vėl pelnė keturis įvarčius, o savo sirgaliams dovanojo fantastišką pergalę paskutinėmis rungtynių sekundėmis.

Dortmundo klubas dukart buvo priverstas vytis „Augsburg“ ekipą, o po 84 min. Mario Gotzes įvarčio pirmavo 3:2.

Atrodė, kad pergalė jau ranka pasiekiama. Tačiau 87 min. po kampinio įvartį galva pelnęs Michaelis Gregoritschas išlygino rezultatą – 3:3.

„Borussia“ futbolininkų paskutiniai bandymai išplėšti pergalę atnešė vaisius: 6-ą teisėjo pridėtą minutę tašką padėjo „Barcelonai“ priklausantis ir vokiečių klubui paskolintas puolėjas Paco Alcaceras, kuris šiame mače pelnė tris įvarčius.

Miuncheno „Bayern“ 0 – 3 Menchengladbacho „Borussia“

„Bundesliga“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):