Smarkiai nukraujavę šeimininkai rungtynes pradėjo be susižeidusių starto sudėties žaidėjų Jano Vertongheno, Serge'o Aurier, Dele Alli ir Christiano Erikseno, o dar viena problema virto po traumos į vartus grįžęs vartininkas Hugo Lloris.

Prancūzas jau 2-ą min. suklydo palikdamas vartus, ir tuo pasinaudojęs Philippe'as Coutinho be pasipriešinimo išvedė svečius į priekį.

28-ą min. brazilas originaliai išsisuko iš keblios situacijos, kuomet į užribį prie „Tottenham“ vartų lekiantį kamuolį „išgriebė“ nuo galinės linijos ir grąžino jį toli atgal. Kur tykojo I. Rakitičius – kroatas, pašokęs aukštai į orą, iš 20 m vienu lietimu paleido neatremiamą šūvį.

Antrame kėlinyje prabilo ir „Tottenham“ žvaigždės, bet į Harry Kane'o ir Eriko Lamelos taiklius smūgius dviem įvarčiais atsakė ir Lionelis Messi, nedovanojęs anglams nė vieno taško.

„Barcelona“ su Milano „Inter“ surinko po 6 taškus ir pirmauja grupėje, o „Tottenham“ ir Eindhoveno PSV (Olandija) lieka tuščiomis.

Liūdnas trečiadienio vakaras buvo ir kitam Anglijos grandui „Liverpool“. Praėjusio sezono Čempionų lygos finalininkai Italijoje susitiko su „Napoli“.

Nors susidūrė dvi atakuojantį futbolą propaguojančios komandos, nei įvarčių, nei progų fejerverko žiūrovai neišvydo. Atsargų žaidimą pirmiausia lėmė svečių pasirinkta gynybinė taktika.

Vis dėlto teritorinę persvarą turėjęs „Napoli“ neburzgė vien „tuščiomis apsukomis“. „Liverpool“ vartininkui Alissonui teko du kartus pasidarbuoti atremiant Arkadiuszo Miliko smūgius, Driesas Mertensas iš kelių metrų atstumo sudrebino vartų virpstą, o po Jose Callejono bandymo kamuolį nuo vartų linijos numušė gynėjas Jose Gomezas.

Galiausiai paskutinę pagrindinio laiko minutę po J. Callejono perdavimo tikslą pasiekė Lorenzo Insigne.

0:1 pralaimėjęs „Liverpool“ be įvarčio aikštę paliko pirmą kartą nuo praėjusios gegužės. Maža to, Mohamedas Salah, Sadio Mane, Roberto Firmino ir kompanija neatliko nė vieno smūgio į vartų plotą.

Visuose turnyruose įspūdingai sezoną pradėję Jurgeno Kloppo auklėtiniai nelaimi jau trejų rungtynių iš eilės.

Rezultatai

A grupė

„Atletico Madrid“ 3 – 1 „Brugge“
28' [1 – 0] Antoine'as Griezmannas
39' [1 – 1] Arnaut Groeneveldas
67' [2 – 1] Antoine'as Griezmannas
90' [3 – 1] Koke

„Borussia Dortmund“ 3 – 0 „Monaco“
51' [1 – 0] Jacobas Bruunas Larsenas
72' [2 – 0] Francisco Alcaceras
90' [3 – 0] Marco Reusas
69' Francisco Alcaceras nerealizavo 11 m baudinio

B grupė

„PSV Eindhoven“ 1 – 2 „Inter“
27' [1 – 0] Pablo Rosario
44' [1 – 1] Radja Nainggolanas
60' [1 – 2] Mauro Icardi

„Tottenham Hotspur“ 2 – 4 „Barcelona“
2' [0 – 1] Philippe'as Coutinho
28' [0 – 2] Ivanas Rakitičius
52' [1 – 2] Harry Kane'as
56' [1 – 3] Lionelis Messi
66' [2 – 3] Erikas Lamela
90' [2 – 4] Lionelis Messi

C grupė

„Paris Saint Germain“ 6 – 1 „Crvena Zvezda“
20' [1 – 0] Neymaras
22' [2 – 0] Neymaras
37' [3 – 0] Edinsonas Cavani
42' [4 – 0] Angelis Di Maria
70' [5 – 0] Kylianas Mbappe
74' [5 – 1] Marko Marinas
81' [6 – 1] Neymaras

„Napoli“ 1 – 0 „Liverpool“
90' [1 – 0] Lorenzo Insigne

D grupė

„Porto“ 1 – 0 „Galatasaray“
49' [1 – 0] Moussa Marega

„Lokomotiv“ 0 – 1 „Schalke“
88' [0 – 1] Westonas McKennie

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)