Los Andželo „Galaxy“ 3:0 nugalėjo Vankuverio „Whitecaps“. 4-ą min. 11 m baudinį realizavęs Z. Ibrahimovičius antrame kėlinyje rezultatą padvigubino efektingai „išmaudęs“ gynėją ir pasiuntęs kamuolį į vartus nuo baudos aikštelės linijos.

Puolėjo sąskaitoje MLS jau yra 20 įvarčių.

Svarbi pergalė suteikia „Galaxy“ vilčių pratęsti pasirodymą atkrintamosiose varžybose – angelų miesto futbolininkai likus dviems turams iki reguliaraus sezono pabaigos užima septintą vietą Vakarų konferencijoje, o iki paskutinį kelialapį garantuojančios šeštos pozicijos jiems trūksta taško.

Rytų konferencijoje ryškiai spindėjo W. Rooney ir „DC United“ ekipa, 5:0 sutriuškinusi Monrealio „Impact“. Veteranas iš Anglijos pelnė savo šeštą ir septintą įvarčius.

Vašingtono klubui nuo rugpjūčio priklausantis Lietuvos rinktinės gynėjas Vytautas Andriuškevičius mačui registruotas nebuvo. Naujoje ekipoje jis dar nesužaidė nė vienerių rungtynių.

„DC United“ taip pat užima septintą vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)