25-ą minutę Londone vykusiose rungtynėse aikštės šeimininkus į priekį išvedė Edenas Hazardas. Svečių mėginimai greitai išlyginti rezultatą tikslo nepasiekė.

Vis dėlto „Liverpool“ pavyko išengti antro pralaimėjimo „Chelsea“ futbolininkams iš eilės per tris dienas. D. Sturridge'as netikėtu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką 89-ą minutę ir išlygino rezultatą.

„Premier“ lygos pirmąją vietą turnyro lentelėje „Liverpool“ užleido titulą ginančiam „Manchester City“ klubui, kuris šeštadienį namie 2:0 įveikė „Brighton“ futbolininkus.

Šeštadienio „Premier“ lygos rungtynių rezultatai:

„Chelsea“ 1 – 1 „Liverpool“

25' [1 – 0] Edenas Hazardas
89' [1 – 1] Danielis Sturridge'as

„Arsenal“ 2 – 0 „Watford“

81' [1 – 0] Craigas Cathcartas (į savus vartus)
83' [2 – 0] Mesutas Ozilas

„Everton“ 3 – 0 „Fulham“

56' [1 – 0] Gylfi Sigurdssonas
66' [2 – 0] Cenkas Tosunas
89' [3 – 0] Gylfi Sigurdssonas

„Huddersfield Town“ 0 – 2 „Tottenham Hotspur“

25' [0 – 1] Harry Kane'as
34' [0 – 2] Harry Kane'as (11 m baud.)

„Manchester City“ 2 – 0 „Brighton & Hove Albion“

29' [1 – 0] Raheemas Sterlingas
65' [2 – 0] Sergio Aguero

„Newscastle United“ 0 – 2 „Leicester City“

30' [0 – 1] Jamie Vardy (11 m baud.)
73' [0 – 2] Jamie Vardy

„Wolverhampton Wanderers“ 2 – 0 „Southampton“

79' [1 – 0] Ivanas Cavaleiro
87' [2 – 0] Jonny Castro

„West Ham United“ 3 – 1 „Manchester United“

5' [1 – 0] Felipe Andersonas
43' [2 – 0] Victoras Lindelofas (į savus vartus)
71 [2 – 1] Marcusas Rashfordas
74' [3 – 1] Marko Arnautovičius

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)