Didžiausią intrigą kėlusioje trečio etapo akistatoje susitiko „Premier“ lygos lyderiai.

Šeimininkus į priekį 59-ą min. išvedė efektingu smūgiu „žirklėmis“ pasižymėjęs Danielis Sturridge'as.

Dar efektingesnis ir efektyvesnis buvo po keitimo antrame kėlinyje pasirodęs Edenas Hazardas.

„Chelsea“ ekipos belgas 79-ą min. baudos smūgiu atliko perdavimą Rossui Barkley – nors šio ataką galva atrėmė „Liverpool“ vartininkas Simonas Mignolet, prie atšokusio kamuolio pirmas suskubo ir jį į tinklą nukreipė Emersonas.

86-ą min. E. Hazardas krašte išlaviravo tarp trijų priešininkų žaidėjų ir įspūdingu smūgiu persvėrė rezultatą savo ekipos naudai. „Liverpool“ pastangos gelbėtis per likusį laiką buvo bevaisės.

Abi komandos šiose rungtynėse tausojo daugumą savo lyderių.

Kitoje trečio etapo dvikovoje vargo turėjo „Tottenham Hotspur“, namuose tik po baudinių serijos palaužęs „Premier“ lygos lentelės kaimyną „Watford“.

Permainingose rungtynėse svečiai ilgą laiką buvo arčiau pergalės, kuomet 46-ą min. įvarčių sąskaitą atidarė Isaacas Successas.

81-ą min. už paskutinės vilties pražangą baudos aikštelėje pašalintas „Watford“ gynėjas Christianas Kabasele, o 11 m baudinį realizavo pats jį ir uždirbęs Dele Alli.

Po 5 min. Erikas Lamela išvedė į priekį „Tottenham Hotspur“, bet Javi Gracia auklėtiniai nepasidavė net ir likę be vieno žaidėjo. 89-ą min. pusiausvyrą vėl atkūrė Etienne'as Capoue.

Pagal turnyro reglamentą, lygiųjų atveju pratęsimas nėra žaidžiamas. O baudinių serijos didvyriu tapo „Tottenham Hotspur“ vartų sargas Paolo Gazzaniga, atrėmęs du smūgius. Šeimininkai seriją laimėjo 4:2.

Rezultatai

„Liverpool“ 1 – 2 „Chelsea“
59' [1 – 0] Danielis Sturridge'as
79' [1 – 1] Emersonas
86' [1 – 2] Edenas Hazardas

„Tottenham Hotspur“ 2 – 2 „Watford“ (11 m baudiniai – 4:2)
46' [0 – 1] Isaacas Successas
81' [1 – 1] Dele Alli (11 m)
86' [2 – 1] Erikas Lamela
89' [2 – 2] Etienne'as Capoue
81' pašalintas Christianas Kabasele („Watford“)

„Arsenal“ 3 – 1 „Brentford“
5' [1 – 0] Danny Welbeckas
37' [2 – 0] Danny Welbeckas
58' [2 – 1] Alanas Judge'as
90' [3 – 1] Alexandre'as Lacazette'as

„West Ham“ 8 – 0 „Macclesfield Town“

„Nottingham Forest“ 3 – 2 „Stoke City“

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)