„Metalist“ stadione dvikovos šeimininkai jau pačioje pradžioje buvo nemaloniai nustebinti svečių išpuoliu, kurį tobulai išnaudojo atakos smaigalyje atsidūręs Florianas Grillitschius.

Užklupta netikėto „Hoffenheim“ žaidėjų spaudimo „Šachtar“ komanda prarado kamuolį, kurį po Leonardo Bittencourto perdavimo į vartus pasiuntė F. Grillitschius. Svečiai jau 6-ą minutę pirmavo 1:0.

Antausis rungtynių pradžioje užvedė aikštės šeimininkus – vieną po kitos jie ėmė rengti pavojingas atakas. Paulo Fonsecos auklėtinių pastangos nenuėjo veltui – rezultatą 27-ą minutę išlygino brazilas Ismaily.

Gynėjas individualiu reidu išradingai pasiuntė kamuolį į „Hoffenheim“ vartų kampą (1:1).

Estafetę perėmusi Vokietijos komanda vėl ėmė grasinti Donecko komandos vartams. Idealios progos neišnaudojo L. Bittencourtas, tačiau 38-ą minutę jo komandos draugas po pakelto kampinio pasiuntė galva kamuolį į aikštės šeimininkų vartus.

„Šachtar“ vartininkas mėgino kumščiu numušti kamuolį tolyn, tačiau aukščiau iššokęs svečių saugas Havardas Nordveitas išvedė „Hoffenheim“ į priekį 2:1.

Po pertraukos aikštėje ėmė kunkuliuoti emocijos, triukšmingai savų sirgalių palaikomi „Šachtar“ futbolininkai vis dažniau kūrė pavojingas atakas. Kol galiausiai 81 min. Mayconas tolimu šūviu nuginklavo „Hoffenheim“ vartų sargą Oliverį Baumanną ir rezultatas tapo lygus 2:2.

Mačo pabaigoje vokiečių komandai pavyko atlaikyti varžovų šturmą ir rezultatyvios rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

E grupės rungtynėse Amsterdame vietos „Ajax“ futbolininkai degė noru pelnyti greitą įvartį, tačiau AEK ekipa atlaikė puolimo audrą.

Nepaisant pirmoje dvikovos dalyje dominavusių aikštės šeimininkų, savo šansus po greitų kontratakų turėjo ir Atėnų komanda. Vis dėlto, įpusėjus mačui rezultatas nepasikeitė – 0:0.

Iš karto po pertraukos aikštės šeimininkams pagaliau pavyko pralaužti svečių gynybą. „Ajax“ po pakelto kampinio 1:0 į priekį išvedė Nicolas Tagliafico.

Žaidimo skonį pajutę Amsterdamo ekipos žaidėjai netrukus įtvirtino savo pranašumą dar dviem įvarčiais. 77-ą min. pasižymėjo Donny van de Beekas, o 90-ą - N. Tagliafico. Pastarasis į savo sąskaitą įsirašė antrą įvartį.

Vėliau vakare trečiadienį žaidžiamos likusios šešios rungtynės E, F, G ir H grupėse.

Rungtynių rezultatai:

Donecko „Šachtar“ 2 – 2 „Hoffenheim“

6' [0 – 1] Florianas Grillitschius
27' [1 – 1] Ismaily
38' [1 – 2] Havardas Nordveitas
81' [2 – 2] Mayconas

Amsterdamo „Ajax“ 3 – 0 Atėnų AEK

46' [1 – 0] Nicolas Tagliafico
77' [2 – 0] Donny van de Beekas
90' [3 – 0] Nicolas Tagliafico

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)