„Bayern“ trečiojo turo mače 3-1 nugalėjo Leverkuzeno „Bayer“. Pirmasis 5-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Wendellas, tačiau savo įvarčiais atsakė Corentinas Tolisso, Arjenas Robbenas ir Jamesas Rodriguezas.

Bavarams pergalę apkartino traumos, dėl kurių rungtynes anksčiau laiko baigė net trys žaidėjai: Serge'as Gnabry, Rafinha ir C. Tolisso. Pastarojo padėtis yra blogiausia. Pranešama, jog prancūzui plyšo kryžminiai raiščiai.

Kiti „Bundesliga“ rezultatai:

„Mainz 05“ 2 – 1 „Augsburg“
„Fortuna Duesseldorf“ 2 – 1 „Hoffenheim“
„Leipzig“ 3 – 2 „Hannover 96“
„Wolfsburg“ 2 – 2 „Hertha Berlin“
„Monchengladbach“ 2 – 1 „FC Schalke 04“

Italijos „Serie A“ čempionate šeštadienį buvo sužaisti trys susitikimai, o didžiausią staigmeną pateikė „Parma“ ekipa, kuri svečiuose 1-0 parklupdė Milano „Inter“ komandą.

Vienintelį įvartį pelnė tam pačiam Milano klubui priklausantis, tačiau „Parma“ ekipai paskolintas dvidešimtmetis gynėjas Federico Dimarco, nuginklavęs Samirą Handanovičių 79-ąją minutę.