Aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Robertas Tambe (85) ir Billelis Omrani (88).

Svečiams du įvarčius pelnė Danelis Sinani (51, 54), vieną - Davidas Turpelis (78).

G. Arlauskis liko tarp atsarginių.

Pirmąjį susitikimą Diudelanžo komanda laimėjo 2:0.

„F91 Dudelange“ tapo pirmuoju Liuksemburgo klubu, patekusiu į Europos lygos grupių etapą.

Giedrius Arlauskis

Vilniaus „Žalgirį“ trečiajame etape eliminavęs „Sevilla“ (Ispanija) klubas namuose 3:0 (2:0) nugalėjo Olomouco „Sigma“ (Čekija) komandą ir žengė į kitą etapą. Pirmąsias rungtynes „Sevilla“ laimėjo 1:0.

Belgrado „Partizan“ (Serbija) komanda, kuri antrajame atrankos etape pranoko „Trakus“, ketvirtadienį svečiuose 0:3 (0:2) pralaimėjo Stambulo „Besiktas“ (Turkija) ir nepateko į grupių etapą. Pirmasis šių komandų mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmajame etape Kauno „Stumbro“ komandą eliminavęs Limasolio „Apollon“ (Kipras) klubas namuose 1:0 (0:0) įveikė „FC Basel 1893“ (Šveicarija) futbolininkus ir žengė į pagrindines varžybas dėl išvykoje įmuštų įvarčių. Pirmąjį susitikimą „Apollon“ pralaimėjo 2:3.

Europos lygos grupių varžybų burtai bus traukiami penktadienį.

Visi ketvirtadienio atsakomųjų rungtynių rezultatai:

„Astana“ (Kazachstanas) – Nikosijos APOEL (Kipras) 1:0 (1:0; 1:0). Įvartis: Pedro Henrique (16 – iš 11 m). 11 m baudinių serija 2-1. I rungtynės – 0:1.

„Ufa“ (Rusija) – Glazgo „Rangers“ (Škotija) 1:1 (1:1). Dmitrij Sysujev (32); Oviemuno Ejaria (9). Pašalinti – Alfredo Morelos („Rangers“, 37), Jon Flanagan („Rangers“, 66). I – 0:1.

Larnakos AEK (Kipras) – „AS Trenčin“ (Slovakija) 3:0 (2:0). Apostolos Giannou (1, 65), Acoran Barrera Reyes (36). I – 1:1.

„Koebenhavn“ (Danija) – Bergamo „Atalanta“ (Italija) 0:0. 11 m baudinių serija 4-3. I – 0:0.

„RB Leipzig“ (Vokietija) – Luhansko „Zoria“ (Ukraina) 3:2 (1:1). Matheus Cunha (7), Jean-Kevin Augustin (69), Emil Forsberg (90 – iš 11 m); Rafael da Silva (35), Artiom Gordijenko (48). I – 0:0.

Limasolio „Apollon“ (Kipras) – „FC Basel 1893“ (Šveicarija) 1:0 (0:0). Charalampos Kyriakou (53). I – 2:3.

Klužo CFR (Rumunija) – Diudelanžo „F91 Dudelange“ (Liuksemburgas) 2:3 (0:0). Robert Tambe (85), Billel Omrani (88); Danel Sinani (51, 54), David Turpel (78). I – 0:2.

Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) – Kutaisio „Torpedo“ (Gruzija) 4:0 (2:0). Vura (6), Gustavo Campanharo (38, 59), Wanderson (62). I – 1:0.

Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) – „Sarpsborg 08“ (Norvegija) 2:1 (0:0). Omer Atzili (52 – iš 11 m, 60); Ole Jorgen Halvorsen (81 – iš 11 m). I – 1:3.

„Molde“ (Norvegija) – Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 2:1 (0:1). Eirik Hestad (65), Erling Haland (77); Daler Kuziajev (21). I – 1:3.

„Qarabag“ (Azerbaidžanas) – Tiraspolio „Sheriff“ (Moldova) 3:0 (2:0). Maksim Medvedev (9), Wilde-Donald Guerrier (42), Filip Ozobič (55). I – 0:1.

„Midtjylland“ (Danija) – „Malmo“ (Švedija) 0:2 (0:1). Marcus Antonsson (32), Markus Rosenberg (79). I – 2:2.

Stambulo „Besiktas“ (Turkija) – Belgrado „Partizan“ (Serbija) 3:0 (2:0). Pepe (37, 69), Oguzhan Ozyakup (45+1). I – 1:1.

„Škendija“ (Makedonija) – Trondheimo „Rosenborg“ (Norvegija) 0:2 (0:0). Even Hovland (67), Tore Reginiussen (84). Nerealizuoti 11 m baudiniai – Besart Ibraimi („Škendija“, 20), Izair Emini („Škendija“, 49). I – 1:3.

„Brondby“ (Danija) – „Genk“ (Belgija) 2:4 (1:2). Kamil Wilczek (34), Johan Larsson (58); Ruslan Malinovsky (15), Dieumerci Ndongala (33), Sebastian Dewaest (66), Mbwana Samata (87). I – 2:5.

Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) – Vienos „Rapid“ (Austrija) 2:1 (2:0). Harlem-Eddy Gnohere (12), Mihai Roman (45+2); Mario Sonnleitner (63). Pašalintas – Mihai Alexandru Balasa („Steaua“, 90+1). I – 1:3.

„Trnava“ (Slovakija) – Liublianos „Olimpija“ (Slovėnija) 1:1 (1:1). Boris Godal (12); Nik Kapun (42). I – 2:0.

Bordo „Girondins“ (FFRA) – „Gent“ (Belgija) 2:0 (1:0). Francois Kamano (10), Jimmy Briand (64 – iš 11 m). I – 0:0.

„Burnley“ (Anglija) – Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 1:1 (0:0). Matej Vydra (86); Daniel Podence (83). I – 1:3.

Glazgo „Celtic“ (Škotija) – Marijampolės „Sūduva“ (Lietuva) 3:0 (1:0). Leigh Griffiths (27), Callum McGregor (53), Kristoffer Ajer (61). I – 1:1.

„Sevilla“ (Ispanija) – Olomouco „Sigma“ (Čekija) 3:0 (2:0). Maxime Gonalons (21), Martin Nešpor (26 – į savo vartus), Wissam Ben Yedder (75). I – 1:0.