Paskutinius bilietus į Čempionų lygą išplėšė Lisabonos „Benfica“, „PSV Eindhoven“ bei Belgrado „Crvena Zvezda“.

Salonikuose rezultatas neatspindi rungtynių eigos: aistringai savų sirgalių palaikoma PAOK 13 min. po Aleksandro Prijovičiaus įvarčio išsiveržė į priekį ir toks rezultatas artino graikus Čempionų lygos grupių etapo link.

Tačiau 20 min. rezultatą po kampinio išlygino Jardelis, o 26 min. labai grubiai suklydęs PAOK vartininkas varžovams uždirbo 11 baudinį. Jį tiksliai realizavo Eduardo Salvio.

Visiškai šeimininkų situacija komplikavosi 39 min., po greitos atakos Pizzi tiksliai smūgiavo į vartus ir „Benfica“ pirmavo 3:1. Po pertraukos 49 min. E. Salvio darkart tiksliai realizavo 11 m baudinį ir iš esmės garantavo „Benfica“ klubui kelialapį į Čempionų lygos grupių etapą, nes PAOK ekipai reikėjo mušti net 4 įvarčius.

Marijampolės „Sūduvą“ iš Čempionų lygos turnyro eliminavusi Belgrado „Crvena Zvezda“ buvo atsidūrusi ant bedugnės krašto, tačiau vos per porą minučių situacija apsivertė aukštyn kojomis.

Pirmasis mačas Serbijoje baigėsi be įvarčių, o atsakomojoje akistatoje Austrijoje Salzburgo „Red Bull“ po Munaso Dabbur įvarčių antro kėlinio pradžioje pirmavo 2:0.

Tačiau serbai ginklų nesudėjo. Po standartinių situacijų 65 ir 66 min. pasižymėjo El Fardou Ben Nabouhane. „Red Bull“ spaudimą atlaikę serbai dėl svečiuose pelnytų įvarčių išplėšė bilietą į Čempionų lygos grupių etapą.

Po finalinio švilpuko į aikštę išbėgo keliasdešimt „Delije“ grupuotės atstovų ir sveikino komandą su fantastišku rezultatu.

Rezultatai (paryškinta komanda žengė į Čempionų lygos grupių etapą)

Salonikų PAOK 1 – 4 Lisabonos „Benfica“ (pirmasis mačas 1:1)

13 min. [1:0] Aleksandras Prijovičius
20 min. [1:1] Jardel
26 min. [1:2] Eduardo Salvio (11 m baudinys)
39 min. [1:3] Pizzi
49 min. [1:4] Eduardo Salvio (11 m baudinys)

Eindhoveno PSV 3 – 0 Borisovo BATE (3:2)

14 min. [1:0] Stevenas Bergwijnas
36 min. [2:0] Luuk de Jong
62 min. [3:0] Hirving Lozano

Salzburgo „Red Bull“ 2 – 2 Belgrado FK „Crvena Zvezda“ (0:0)

45 min. [1:0] Munas Dabbur
48 min. [2:0] Munas Dabbur (11 m baudinys)
65 min. [2:1] El Fardou Ben Nabouhane
66 min. [2:2] Milošas Degenekas

PAOK, BATE ir „Red Bull“ tarptautinį sezoną pratęs Europos lygoje.

UEFA Čempionų lygos burtų traukimo ceremonija Monake prasidės 19 val. (Lietuvos laiku).