Svečiai iš Madrido buvo priversti vytis šeimininkus: 17 min. Borja Garcia išvedė katalonų klubą į priekį.

39 min. nuo 11 m žymos rezultatą išlygino Sergio Ramosas. Po pertraukos „Karališkasis klubas“ dar tris kartus pasižymėjo ir iškovojo nesunkią pergalę 4:1. Antrame kėlinyje tiksliai baudinį realizavo Karimas Benzema (52 min.), 59 min. tiksliai smūgiavo Garethas Bale'as, peralę 80 min. įtvirtino tas pats K. Benzema.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Espanyol“ namuose 2:0 (0:0) pranoko „Valencia“, „Sevilla“ be įvarčių išsiskyrė su „Villarreal“.

„Girona“ 1 – 4 Madrido „Real“

17 min. [1:0] Borja Garcia
39 min. [1:1] Sergio Ramos
52 min. [1:2] Karimas Benzema
59 min. [1:3] Gareth Bale
80 min. [1:4] Karimas Benzema

„Espanyol“ 2 – 0 „Valencia“

62 min. [1:0] Esteban Granero
68 min. [2:0] Borja Iglesias

„Sevilla“ 0 – 0 „Villarreal“

„La Liga“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):