Charakterį pademonstravę „Napoli“ futbolininkai namuose sugebėjo atsitiesti ir 3-2 palaužti „AC Milan“ vienuolikę.

15-ąją minutę svečius į priekį išvedė Giacomo Bonaventura, o iškart po pertraukos persvarą padvigubino gynėjas Davide Calabria.

Vis dėlto netrukus viskas pradėjo verstis aukštyn kojomis. 53-ąją ir 67-ąją minutėmis pasižymėjęs lenkas Piotras Zielinskis išlygino rezultatą.

Paskutinį žodį tarė „Napoli“ puolėjas Driesas Mertensas, kuris 80-ąją minutę pasinaudojo Allano perdavimu ir pasiuntė kamuolį į Gianluigi Donarumma ginamus vartus.

Per likusias 10 minučių Gennaro Gattuso auklėtiniai atsigriebti jau nebesugebėjo, todėl jiems teko susitaikyti su pirmuoju sezono pralaimėjimu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)